Instagram hesabım askıya alındı

norecamutga

Hectopat
Başlıkta da bahsettiğim üzere Instagram hesabım askıya alındı. 2 arkadaş ortak bir fake hesap kullanıyorduk ve hesap askıya alındı, gülüp geçtik ancak hesap değiştirdiğim zaman ana hesabımın da askıya alındığını öğrendim. Sebebi ise "başka bir hesabı kısıtlamaları atlamak için kullanıyor" olmammış. Yaklaşık 6 yıldır Instagram hesabım var ve sadece şu ana kadar sadece bir kere basit bir yorum ihlali yaptım. Hiçbir uyarıda bulunulmadan hem main hem de private hesabımın, yani telefonumda açık olan tüm hesapların kapatılmış olmasının haksızlık olduğunu düşünüyorum. Şikayet formunu doldurdum ancak gönder tuşuna bastığım zaman "formun gönderilemedi. Nasıl bir değerlendirme talep edeceğin hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram hesabına giriş yap." diyen bir hata alıyorum. Ne yapabilirim?

Ekstra olarak hesabıma giriş yapıp itiraz et butonuna bastığımda herhangi bir şey olmuyor ve buton sadece tıklanmış şekilde gözüküyor. Ekleri kontrol ederseniz daha iyi anlarsınız.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-12_222148109.png
    resim_2023-09-12_222148109.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 54
  • resim_2023-09-12_222423600.png
    resim_2023-09-12_222423600.png
    29,5 KB · Görüntüleme: 92
Eğer yorum ihlalini bir devlet kuruluşu veya devlet adamına yaptıysan kapatılır. Eğer devlet adamı - kuruluşu değilse ve yaptığınız kişi BTK'ya şikayet ettiyse o yüzden de kapatılır. Bilgisayar üzerinden itiraz ettiniz mi?

Eğer yorum ihlalini bir devlet kuruluşu veya devlet adamına yaptıysan kapatılır. Eğer devlet adamı - kuruluşu değilse ve yaptığınız kişi BTK'ya şikayet ettiyse o yüzden de kapatılır. Bilgisayar üzerinden itiraz ettiniz mi?

Yorum ihlali yıllar önce yakın arkadaşıma yaptığım bir yorumdu. Onun konuyla alakası yok, sadece hesapta başka hiçbir ihlal olmadığını belirtmek için yazdım. Problem şu ki bilgisayar üzerinden itiraz etmeye çalıştığım zaman yukarıda eklediğim "formun gönderilemedi" hatasını alıyorum ve uygulama üzerinden de "itiraz et" tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor. Kısaca asıl sıkıntım bu.

Yorum ihlali yıllar önce yakın arkadaşıma yaptığım bir yorumdu. Onun konuyla alakası yok, sadece hesapta başka hiçbir ihlal olmadığını belirtmek için yazdım. Problem şu ki bilgisayar üzerinden itiraz etmeye çalıştığım zaman yukarıda eklediğim "formun gönderilemedi" hatasını alıyorum ve uygulama üzerinden de "itiraz et" tuşuna bastığımda hiçbir şey olmuyor. Kısaca asıl sıkıntım bu.

Hocam açıldımı hesap.

Yeni konular

Geri
Yukarı