Instagram hesabım çalındı

Volter

Hectopat
Yer
Antalya/Serik
Daha fazla  
1618356329716.png

Instagram hesabım çalınmış.

Dosya Ekleri

• 1618356322470.png
    1618356322470.png
    73,7 KB · Görüntüleme: 250
Güvenlik kodu iste şifreyi değiştir.
yok alamıyorum
Çalınmamış yakın zamanda Instagram postegro vs. 3.parti herhangi bir uygulama kullananların şifresini güvenlik amaçlı değiştirmesini istiyor. Güvenlik kodunu mailden alıp gir açılacak.

Mail benim değil ama maili değiştirilmiş.
Eğer e postayı değiştirmediyse ki değiştirmiştir kesin büyük ihtimalle o hesap çöp oldu, nasıl çaldırdınız peki hesabı?

Bilmiyorum Ben'de.
Biz Instagram Support değiliz. Destek ile görüşün. Elimizden bir şey gelmez.

Eğer daha önceden çalınan birisi var ise nasıl geri almış ne yöntemlerle o yüzden buraya yazdım bende biliyorum Instagram Support olmadığını buranın ama Instagram Support'dan daha hızlı yanıt geliyor bir türlü alabilirim diye düşünmüştüm.

Aynen onu istiyorum...
Adamla saçma sapan dalga geçmeyin belki anıları olan fotoğraflar veya özel bilgi ve yazışmaları vardı. Yapman gerekneler şunlar. 1)e-posta değiştirmişler mi kontrol et. 2)destekle iletişime geç.

E-posta değiştirilmiş destek ile nereden iletişime geçebilirim.
Hocam bu olayın nasıl gerçekleştiğini aktarma şansınız var mı? Son zamanda çevremde Instagram hesabı çalınan birçok kişi var da...

Önce telefonda her instagrama girişimde hesaptan çıkış yapılıyordu bir Bug'dır diye düşündüm çünkü daha önce eski telefonumda aynı durum vardı ve o bir Bug'dı.

Yeni konular

Geri
Yukarı