Instagram Hesabım Kapandı

Makaleler
4
Bugün saat 11 civarı mizah sayfam kapandı. Ben de hesabımı geri almak için ticket attım. Bana bir kod verdiler ve o kodu kağıda yazıp altına kullanıcı adımı yazmamı. Yüzümün göreceği şekilde resim atmamı istediler attım. Az önce bir mesaj geldi sanırım İspanyolca mesaj bu:
Hola,

Inhabilitamos tu cuenta por incumplir las Normas comunitarias de Instagram y no podemos reactivarla.

Somos conscientes de que las personas tienen ideas diferentes con respecto a lo que es correcto compartir en Instagram. Sin embargo, para que Instagram siga siendo un lugar seguro, exigimos que todos cumplan las Normas comunitarias. Obtén más información sobre las Normas comunitarias:
Napıcam arkadaşlar yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Çeviri kendini çeviri anlamında biraz geliştirdiği için direk oraya yapıştırdım ve bazı noktaları düzenledikten sonra aşağıdaki yazı ortaya çıktı. Sanırım kural ihlali yaptığınız belirtilmiş.

Merhaba,

Instagram Yönergelerini ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bıraktık ve yeniden etkinleştiremiyoruz.

İnsanların Instagram'da neyi paylaşmanın doğru olduğu konusunda farklı fikirleri olduğunu biliyoruz. Ancak, Instagram'ın güvenli bir yerde kalması için herkesin "Topluluk Kuralları" şartlarına uymasını istiyoruz. "Topluluk Kuralları" hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bugün saat 11 civarı mizah sayfam kapandı. Ben de hesabımı geri almak için ticket attım. Bana bir kod verdiler ve o kodu kağıda yazıp altına kullanıcı adımı yazmamı. Yüzümün göreceği şekilde resim atmamı istediler attım. Az önce bir mesaj geldi sanırım İspanyolca mesaj bu:
Hocam aynı durum geçenlerde benim ev arkadaşım başıma geldi. Senden istedikleri gibi ondan da fotoğraf kullanıcı adı falan istediler. Ona direk verdiler.

Senin hesabın bir mizah sayfası olduğu için büyük ihtimal hesabında kendine ait fotoğraf yoktur. O yüzden attığının fotoğraf ile karşılaştıramadıklarından dolayı vermemiş olabilirler. ( Söylediklerim tamamiyle tahmini kesin bir bilgim yok.)

Hocam aynı durum geçenlerde benim ev arkadaşım başıma geldi. Senden istedikleri gibi ondan da fotoğraf kullanıcı adı falan istediler. Ona direk verdiler.

Senin hesabın bir mizah sayfası olduğu için büyük ihtimal hesabında kendine ait fotoğraf yoktur. O yüzden attığının fotoğraf ile karşılaştıramadıklarından dolayı vermemiş olabilirler. ( Söylediklerim tamamiyle tahmini kesin bir bilgim yok.)
Olabilir hocam fakat çok saçma kendi hesabım olmasa kendi yüzümle fotoğraf atmam zaten. Sonraki gelen mesajın ispanyolca olması bana saçma geldi

İhlalden dolayı kapanan hesabı açmanın bir yolu yok mu? Bu arada hesapta ihlal yapılmadı birileri şikayet etti büyük ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı