Instagram hesabım kapatıldı

Umayça

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sabah saat 7 gibi hesabıma giriş yapabiliyorken şu an da hesabıma giriş yapamıyorum. Herhangi bir itiraz edebileceğim yer var mı? Hesabın manevi değeri çok yüksek, bu yüzden benim için çok önemli. Hesabın son görünür hali ekte mevcut. Şu an da hesabı kimse göremiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• 1684610899802.png
    1684610899802.png
    50,6 KB · Görüntüleme: 74
Meta desteğe yazın. Onun dışında mesaj ve yorumlarda cinsel/tahrik/argo/hakaret gibi söylemlerde bulunduysan veya video/resim attıysan birisi seni şikayet etmiştir ve hesabın kapatılmıştır. Ya da spam atmışlardır.

Meta desteğe yazın. Onun dışında mesaj ve yorumlarda cinsel/tahrik/argo/hakaret gibi söylemlerde bulunduysan veya video/resim attıysan birisi seni şikayet etmiştir ve hesabın kapatılmıştır. Ya da spam atmışlardır.
Meta desteğe nasıl yazabilirim bir link verebilir misiniz?

Maile tam olarak ne yazmam gerekli örnek bir metin verebilir misiniz?
İyi günler, Instagram'da XXX hesabının sahibiyim ve akşam 6 gibi hesabıma erişim sağlayamadım. Bunun nedenini öğrenebilir miyim? Ayrıca hesabımın geri açılabilme ihtimali var mı?
Ben olsam bu şekilde yazardım. Bunun translate halinide mail ekleseniz iyi olur.

İyi günler, Instagram'da XXX hesabının sahibiyim ve akşam 6 gibi hesabıma erişim sağlayamadım. Bunun nedenini öğrenebilir miyim? Ayrıca hesabımın geri açılabilme ihtimali var mı?
Ben olsam bu şekilde yazardım. Bunun translate halinide mail ekleseniz iyi olur.
Gönderdim, Sonucu göreceğiz. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı