Instagram hesabıma biri giriyor ve bana mail gelmiyor

• Konuyu başlatan RteakZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 338

RteakZ

Femtopat
Daha fazla  
Aga benim Instagram'ya biri giriyor bana girdiğiyle ilgili mail gelmiyor ve giren kişi sadece başkalarını takip ediyor.

Aga benim Instagram'ya biri giriyor bana girdiğiyle ilgili mail gelmiyor ve giren kişi sadece başkalarını takip ediyor.

Hesabını saçma sapan sitelere girdiysen şifresini alıyorlar hesabı

Dostum muhtemelen hesabını yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi siteler kullanıyor. Otomatik olarak başkalarını takip etme olayı yaşanıyorsa bu ancak bu yüzden olur. Şifreni değiştir. E-mail adresini de değiştir.

Hesabını bedava takipçi com gibi sitelere mi girdin?
yok hayır

Hesabını saçma sapan sitelere girdiysen şifresini alıyorlar hesabı
hayır sitelere girmedim

Dostum muhtemelen hesabını yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi siteler kullanıyor. Otomatik olarak başkalarını takip etme olayı yaşanıyorsa bu ancak bu yüzden olur. Şifreni değiştir. E-mail adresini de değiştir.
şifreyi değiştirdim 1 gün sonra 100 kişiyi daha takip etmiş

yok hayır
hayır sitelere girmedim
şifreyi değiştirdim 1 gün sonra 100 kişiyi daha takip etmiş
İlginç. Hesap ayarlarından falan farklı bir konumdan hesaba giriş sağlandığı gözüküyor mu? Şifre değiştirdikten sonra böyle bir şey olmaması gerekirdi. Acaba tarayıcında veya telefonunda kötü amaçlı bir uygulama ve yazılım mı var?

Hesabını 2 adımlı doğrulamayı aç bence

İlginç. Hesap ayarlarından falan farklı bir konumdan hesaba giriş sağlandığı gözüküyor mu? Şifre değiştirdikten sonra böyle bir şey olmaması gerekirdi. Acaba tarayıcında veya telefonunda kötü amaçlı bir uygulama ve yazılım mı var?
hesabıma kimler girdi diye baktığımda sadece ben gözüküyorum.kötü amaçlı yazılım olmaması lazım.

Geri
Yukarı