Instagram hesabıma fake hesaplardan taciz mesajları geliyor

Eevtt evett aciil bisi sorcaktm lutfen dedi ilk ben sen kimsin dedim hani tanidik mi diye sormak istediklerim var dedi ilk aradi boyle ben ayıkmadim tabii ne ariyorsun dedim kimsin soyle dedi arayim da ac anlarsn kim oldumu dedi acmadim kibar seklinde konusuyorum bu birdenn kaybolan msjlari acti bana dedi ki ayak altini opeyim engelleme beni dedi geri sildi saka gbi ben sonradan anladim hakaret ettimm kufurler ettim engelledimm 2 hesabini geri geldi boyle baslikla yazarak gene hakaret kufir ettim engelledim suan yok cok sukur
Ahahahah. Ruh hastasının tekidir, fazla takmamanı tavsiye ederim. Bu arada engellediğin hesaptan numarayı kaldırıp yeni açtığı hesabı o numarayla doğrulamış olabilir. Bu mümkün diye biliyorum.

Ahahahah. Ruh hastasının tekidir, fazla takmamanı tavsiye ederim. Bu arada engellediğin hesaptan numarayı kaldırıp yeni açtığı hesabı o numarayla doğrulamış olabilir. Bu mümkün diye biliyorum.
Suan 2 hesabi da yok kaybolmuş engellediklerimde gozukmuyor ama digeri duruyor sikayet etmistim acaba yaradi mi cok mutlu oldum 2.hesabi da yok sjsj

Aaaa evett alındı diye bildirim geldi bu mu oluyor
Şikayet alındı bildirimi ayrı, şikayetiniz sonuçlandı tarzı bir başka bildirim geliyor. İçeriği de şuna benzer: "XXX kişisini şu sebeple bildirdiniz. Profili inceledik ve kural ihlali yaptığını/yapmadığını tespit ettik" Böyle bir bildirim gelmesi gerekiyor kapandıysa.

Şikayet alındı bildirimi ayrı, şikayetiniz sonuçlandı tarzı bir başka bildirim geliyor. İçeriği de şuna benzer: "XXX kişisini şu sebeple bildirdiniz. Profili inceledik ve kural ihlali yaptığını/yapmadığını tespit ettik" Böyle bir bildirim gelmesi gerekiyor kapandıysa.
Yokk gelmedi :[ henuź sikayet alındi ibaresi geldi ama 2 hesabı yok kendi mi kapatti ne yapti diger 3.hesabı da duruyor halen ins bida yazmaz ya

Merhaba, 3.gun oldu aynı isim aynı telefon numarasının sonu ilk baska hesaptan yazdı, bir şey diyeceğim diye oyle sonra baktım sapık sapık cinsel icerikli bir şey dedi. Ben ilk tanidik filan sandım baktim bu o degil, bir de anlamadığım şu, olusturulmuş hesaptan engelle dediğim halde gecen günde yazdı. Sövdüm olmadı, bugün gene yazmıs bir de kaybolan mesajı açıyor. Sorum, bu herkese gelen bir şey mi? Korkmaya başladım bu durumdan, ne yapmam gerekir?

Annesiyle iyi anlaşabileceğini ya da elinde mernise dahil yeni birkaç metin olduğunu söyle.

Geri
Yukarı