Instagram hesabıma giremiyorum

HsnHsy

Centipat
Daha fazla  
Bir sabah kalktığımda Instagram hesabımın benden tekrar şifre istediğini gördüm. Şifremi girdim telefonuma doğrulama kodu gelmesi gerekiyordu ama gelmedi. Telefon numarası doğru. Birçok yerden girmeye çalıştım ama olmuyor. Biraz uğraştıktan sonra güvenlik ayarların nedeni ile bu numaraya bağlantı gönderemiyoruz diyor. Ama mecburen de SMS doğrulaması istiyor. WhatsApp Image 2023-02-18 at 22.35.46.jpegWhatsApp Image 2023-02-18 at 22.35.47.jpeg

Geçen gün bana da oldu, giriş kodunu gir ekranında altta bir seçenek olacak oradan SMS doğrulamasını seçip göndertmen gerekiyor. Onu seçmediğinde nedense hiçbir şey göndermiyor. Ayrıca mailinden tüm postaları da kontrol et belki başka bir sorun vardır mail göndermişlerdir, kolay gelsin.

E-posta hesabını kontrol ettin mi? Oraya da herhangi bir bilgilendirme amaçlı mail gelmiş olabilir. Ayrıca sana en son gelen doğrulama kodunu yazmayı dene, bazen o kod işe yarayabiliyor.

E-posta hesabını kontrol ettin mi? Oraya da herhangi bir bilgilendirme amaçlı mail gelmiş olabilir. Ayrıca sana en son gelen doğrulama kodunu yazmayı dene, bazen o kod işe yarayabiliyor.

Son doğrulama kodu işe yaramadı. E postalarda da kolay giriş için bir seçenek var ama yine SMS doğrulama sayfasına atıyor.

Geçen gün bana da oldu, giriş kodunu gir ekranında altta bir seçenek olacak oradan SMS doğrulamasını seçip göndertmen gerekiyor. Onu seçmediğinde nedense hiçbir şey göndermiyor. Ayrıca mailinden tüm postaları da kontrol et belki başka bir sorun vardır mail göndermişlerdir, kolay gelsin.

Maalesef bende öyle bir seçenek çıkmıyor.

Bir süre hiçbir şey yapmadıktan sonra kendiliğinden düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı