Instagram hesabımda bilinmeyen biri story paylaştı

DarkmanTr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Instagram hesabima birisi giriş yaptı ve bana hiç bildirim gelmedi.
Kendi Story'mi gördüğüm zaman birisinin hesabima giriş yaptigini fark ettim.
Hesabim 2 faktörlü korumada ve yabanci tarayıcadan giriş yapildığı zaman telefon numarama kod gelmesi gerek ama kod falan gelmedi.
Bitcoin ile alakali bir story ve bir resim paylaşmış giren kişi. Giriş yapilan tarayıcılara baktıgımda Windows 10 yaziyordu, bu nasıl mümkün olabilir sizce? Ve şifrem aynı şekilde duruyor.

Siz iki faktörü açmadan önce girmiş olabilir. Şifrenizi derhal değiştirin.

Çok ilginç gerçekten sizin telefonunuzdan belki birisi girmiştir bildirimi silmiştir. Olabilir mi?

Çok ilginç gerçekten sizin telefonunuzdan belki birisi girmiştir bildirimi silmiştir. Olabilir mi?
Hocam hiç öyle bir vaka gibi durmuyor. Telefonundan giren biri niye BTC paylaşsın? Zaten sürekli insanların başına gelen bir olay. Hesaplar çalınıyor sonra Elon Musk, BTC, Doge, Shiba, SpaceX fasa fiso.

Hayır telefonumu sadece ben kullanıyorum ve Windows 10 tarayıcısından giriş yapıldığını gördüm ve 2 faktörlü güvenliği kontrol ettiğimde devre dışı bıraklıdıgını gördüm ve hesabım görünürlüğüm gizli iken herkese açık konumda gördüm.

Hocam hiç öyle bir vaka gibi durmuyor. Telefonundan giren biri niye BTC paylaşsın? Zaten sürekli insanların başına gelen bir olay. Hesaplar çalınıyor sonra Elon Musk, BTC, Doge, Shiba, SpaceX fasa fiso.
Aynen hocam Elon Musk, fotosu ve Bitcoin gördüm storyde.

Hayır telefonumu sadece ben kullanıyorum ve Windows 10 tarayıcısından giriş yapıldığını gördüm ve 2 faktörlü güvenliği kontrol ettiğimde devre dışı bıraklıdıgını gördüm ve hesabım görünürlüğüm gizli iken herkese açık konumda gördüm.

Aynen hocam Elon Musk, fotosu ve Bitcoin gördüm storyde.
Belki verilerin satılmasıyla ilgili bir şeydir.

Belki verilerin satılmasıyla ilgili bir şeydir.

Bilmiyorum ama bu yasal değil tarayıcı bilgilerini kaydettim şikayetci oldum umarım bulabiliriz ama gerçekten şaşırdım şifre tahmini yapsa bile bana kod gelmesi gerek onay için numarama kod gelmese bile Instagram bildirim gelmesi gerek bende şaşırdım ilk defa hacklendim
😄

Bilmiyorum ama bu yasal değil tarayıcı bilgilerini kaydettim şikayetci oldum umarım bulabiliriz ama gerçekten şaşırdım şifre tahmini yapsa bile bana kod gelmesi gerek onay için numarama kod gelmese bile Instagram bildirim gelmesi gerek bende şaşırdım ilk defa hacklendim
😄
Şikayetten sonuç alacağınızı sanmıyorum çünkü bunlar hep yurt dışı çıkışlı hackler oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı