Instagram hesabımda haberim olmadan beğeni yapılıyor

Gerçekten o amaçla yazdığımı zannettiyseniz kusura bakmayın, asıl dikkat çekmek istediğim yer hesabın diğer oturumlarını kapatmanızdı.
Tamamdır teşekkürler. Tüm uygulamaların ve internet sitelerinin bağlantısını kestim. Şifre değiştirme 2 faktörlü doğrulama gibi şeyleri de hallettim. Geriye saçma sapan beğenilen gönderilerin beğenisini geri almak kaldı.

Şifrenizi girdiğiniz her Instagram uygulaması sizin bilgilerinizi cookie olarak saklar ve bunları kendi bünyesinde like, follow gibi işlemler için kullanır. Instagram Api yazılım işleriyle uğraşan biriyim, hesabınızın her türlü verisini çıktı alabilirler. Şifrenizi değiştirerek, iki aşamalı kodu aktif edin, ve bir daha da bu tür uygulamalara, sitelere bulaşmayın.
Dediklerinizi yaptım. Geriye bir ton saçma sapan beğenilen gönderiler kaldı. Bunları temizlemenin toplu bir yolu var mıdır?

Tamamdır teşekkürler. Tüm uygulamaların ve internet sitelerinin bağlantısını kestim. Şifre değiştirme 2 faktörlü doğrulama gibi şeyleri de hallettim. Geriye saçma sapan beğenilen gönderilerin beğenisini geri almak kaldı.

Dediklerinizi yaptım. Geriye bir ton saçma sapan beğenilen gönderiler kaldı. Bunları temizlemenin toplu bir yolu var mıdır?

En iyisi elle tek tek silmenizdir. Aynı durum bir daha yaşanmasın 😄

Toplu bir biçimde temizlemek için gene bu tür uygulamaları kullanmanız lazım :) En iyisi kendiniz elle beğenileri çekin.

evet, çözüm olmuştur, ayriyeten cihazınıza bir kaspersky taraması yapın daha emin olun, ayrıca antivirüs kullanın

Yeni konular

Geri
Yukarı