Instagram hesabına giriş yapılamıyor

Daha fazla  
Ben evde değilken evdekiler bilgisayarımdan kendi Instagram hesaplarına giriş yapmışlar. Şimdi kendi hesabıma giremiyorum. Görseldeki hatayı veriyor. "şifremi unuttum"'a tıklayınca da hiçbir şey olmuyor. Ekranın üstünde yüklenme barı gözüküyor ama öyle boş boş kalıyor. Sayfayı yenilediğimde de hata veriyor. Facebook ile giriş yap seçeneği de çalışmıyor çünkü aynı durum Facebook'ta da oluyor. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• lzm.PNG
    lzm.PNG
    269 KB · Görüntüleme: 26
  • lazm2.PNG
    lazm2.PNG
    10,5 KB · Görüntüleme: 28
  • lazm3.PNG
    lazm3.PNG
    28,3 KB · Görüntüleme: 33
Kitlenmiş olabilir mi?
Ben evde değilken evdekiler bilgisayarımdan kendi Instagram hesaplarına giriş yapmışlar. Şimdi kendi hesabıma giremiyorum. Görseldeki hatayı veriyor. "şifremi unuttum"'a tıklayınca da hiçbir şey olmuyor. Ekranın üstünde yüklenme barı gözüküyor ama öyle boş boş kalıyor. Sayfayı yenilediğimde de hata veriyor. Facebook ile giriş yap seçeneği de çalışmıyor çünkü aynı durum Facebook'ta da oluyor. Ne yapmalıyım?

Kitlenmiş olabilir mi?
Telefondan giriş yapabiliyorum. Zaten normalde aynı hesabı hem telefondan hem bilgisayardan kullanıyordum. Telefondan giriş yapmak için bayağı uğraştım ama.
Başka bir tarayıcıdan, ya da telefondan şifrenizi değiştirmeyi dener misiniz?
Deneyeyim
Başka bir tarayıcıdan, ya da telefondan şifrenizi değiştirmeyi dener misiniz?
Aynı hata

IP adresiniz yabanci geldiği için guvenlik nedeniyle kitlenmiş mail atın söyleyin düzeltsinler ya da arayin.

İlk aklıma gelen seçenek uygulama/tarayıcı verilerini silip denemek.

Diğer seçenek ise, sorunun kaynağı belirsiz olduğu için, bir ihtimal DNS adresi ile denemek. (Tavsiyem OpenDNS)

(Ek: modem kapatıp açmak/IP değişmesi)

Geri
Yukarı