Instagram hesabında etkileşim düştü

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Sayfamda 3 aydır yaşanan bir erişim sıkıntısı mevcut. Hikaye izlenmeleri 10 binden 2000-2500'lere; gönderi erişimleri 50 binlerden 20 binlere düştü. Gönderilerin keşfete düşmesinde sorun yok, keşfet erişimim iyi.

Sanırım asıl sıkıntı içeriklerimin kendi takipçilerimin önüne düşmüyor olması.

Herhangi bir yazılım kullanılmadı, bot takipçi atılmadı, herhangi bir topluluk kural ihlali yapmadım, yasaklı etiket kullanımı yok; birilerine arka arkaya takip, beğeni veya yorum falan da yapılmadı.

Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ama gerçekten çok moralimi bozmaya başladı.

Sizce sıkıntı nereden kaynaklanıyordur?

(Not: Her gün düzenli olarak içerik paylaşıyorum. Sayfayı olabildiğince aktif tutuyorum, hem gönderi hem hikaye olarak ama düzelen bir şey yok. Instagram'a "sorun bildir" ve mail kısmından ulaşmaya çalıştım ama işe yaramadı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfamda 3 aydır yaşanan bir erişim sıkıntısı mevcut. Hikaye izlenmeleri 10 binden 2000-2500'lere; gönderi erişimleri 50 binlerden 20 binlere düştü. Gönderilerin keşfete düşmesinde sorun yok, keşfet erişimim iyi.

Herhangi bir yazılım kullanılmadı, bot takipçi atılmadı, herhangi bir topluluk kural ihlali yapmadım, yasaklı etiket kullanımı yok; birilerine arka arkaya takip, beğeni veya yorum falan da yapılmadı.

Sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum ama gerçekten çok moralimi bozmaya başladı.

(Not: Her gün düzenli olarak içerik paylaşıyorum. Sayfayı olabildiğince aktif tutuyorum, hem gönderi hem hikaye olarak ama düzelen bir şey yok. Instagram'a "sorun bildir" ve mail kısmından ulaşmaya çalıştım ama işe yaramadı.)
Olaylara tam hakim değilim fakat millet Spam felan diyor.

Hocam az hikaye koyun etkileşim düzelir bende öyle yaptım biraz düzeldi

Düzelmesi ne kadar sürdü hocam? Bugünden itibaren denemeye başlayacağım.
Hocam hatırlamıyorum ama benim hesabımın etkileşimi ağustosun başları gibi çökmüştü Ekim ayına kadar az hikaye koydum baya bi düzeldi
Düzelmesi ne kadar sürdü hocam? Bugünden itibaren denemeye başlayacağım.
Bu arada insta hesabının kullanıcı adı ne takip edeceğim destek olma amaçlı

Geri
Yukarı