Instagram "Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik." hatası

Hocam belirli bir link var mı bilmiyorum ancak, Android kullanıyorsanız Giriş yapmayla ilgili yardım al Iphone kullanıyorsanız Şifreni mi unutun? kısmına girip Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var seçeneğine tıklayıp talimatları izleyebilirsiniz.

Hocam belirl ibir link var mı bilmiyorum ancak, Android kullanıyorsanız giriş yapmayla ilgili yardım al iPhone kullanıyorsanız şifreni mi unutun kısmına girip daha fazla yardıma mı ihtiyacın var seçeneğine tıklayıp talimatları izleyebilirsiniz.

Teşekkürler. Çözüm yolunu bulduğumda ikinci bir açıklama yaparım. İyi geceler dilerim.
Teşekkürler. Çözüm yolunu bulduğumda ikinci bir açıklama yaparım. İyi geceler dilerim.

Sanırım sorun sadece bende yok. Birçok kullanıcı da dün aynı sorunu yaşamış. Açıkçası bayağı bir rahatladım bunu öğrenince. En azından hesabımın çalınmadığını biliyorum. 😅

Son düzenleme:

Sanırım sorun sadece bende yok. Birçok kullanıcı da dün aynı sorunu yaşamış. Açıkçası bayağı bir rahatladım bunu öğrenince. En azından hesabımın çalınmadığını biliyorum. 😅

Bugün bu hata 2 arkadaşımın daha başına gelmiş anlamadım neden kaynaklı.

Ticket göndermeyi yapamadım yardım edebilir misiniz?

Aynı sorun benim kız arkadaşımın hesabına oldu saçma bir şekilde. Numarasına doğrulama gönderemiyoruz saçma bir şekilde.

Yaklaşık 1 saat önce başıma gelen bir sorun. Durup dururken hesabın şifresinin değiştiğini söyleyerek beni uygulamadan attı. Giriş yapmaya çalıştığımda ise "hesabını güvene almak için şifreni yeniledik." hatasını verdi. Kayıtlı telefon numaramı girdiğimde ise farklı hesap için giriş linki alıyorum. Hesabımı yeniden nasıl kurtarabilirim?

Daha yeni, ben de aynı sorundan muzdarip olduğum fark ettim. YouTube'da şöyle bir videoya rastladım, bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık 1 saat önce başıma gelen bir sorun. Durup dururken hesabın şifresinin değiştiğini söyleyerek beni uygulamadan attı. Giriş yapmaya çalıştığımda ise "hesabını güvene almak için şifreni yeniledik." hatasını verdi. Kayıtlı telefon numaramı girdiğimde ise farklı hesap için giriş linki alıyorum. Hesabımı yeniden nasıl kurtarabilirim?

Vallahi çoğu kişide var o hata. Bende de var. Nasıl olacak bilmiyorum.

Geri
Yukarı