Instagram hesabının kendiliğinden takip yapması

OnlyEmre

Decapat
Daha fazla  
1643824393501.png

Merhaba 4 günlüğüne tatile gitmiştim ve Instagram'ya bakmadım ancak şimdi fark ettim. 988 kişi takip diyor hesabım çalınmış olabilir mi yoksa başka bir şeyden dolayı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hesap takibi için kullanılan uygulamalar vardı kim takipten çıkmış kim takip etmiyor falan onlara giriş yaptıysan onlar yapıyor diye biliyorum şifre değişirip ayarlardan açık hesapları kapatman gerekiyor.

Eki Görüntüle 1292829

Merhaba 4 günlüğüne tatile gitmiştim ve Instagram'ya bakmadım ancak şimdi fark ettim. 988 kişi takip diyor hesabım çalınmış olabilir mi yoksa başka bir şeyden dolayı mı?
Geçmiş olsun hesabınız zombi hesaba dönüşmüş. Postegro gibi bir uygulama kullandınız mı? Hesabınızı birisi takip botu olarak kullanıyor. Şifrenizi değiştirin, tüm oturumlardan çıkış yapın. 2 adımlı doğrulamayı açın. Ya da direkt yeni hesap açın.

Hocam hiç uğraşmayın, direkt yeni hesap açın. Bot olmuşsunuz. Gerçek takipçi satanlar var ya, işte siz o gerçek takipçisiniz.

Ergeagrhekjdrg anladım kapattım hesabı.
Geçmiş olsun hesabınız zombi hesaba dönüşmüş. Postegro gibi bir uygulama kullandınız mı? Hesabınızı birisi takip botu olarak kullanıyor. Şifrenizi değiştirin, tüm oturumlardan çıkış yapın. 2 adımlı doğrulamayı açın. Ya da direkt yeni hesap açın.

Hayır o tür uygulamaları hiç kullanmadım Instagram'ı çok aktif birisi olarak kullanmıyorum zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı