Instagram hesabının sebepsiz yere askıya alınması

Kendim sosyal medya ile uğraşıyorum ve birçok hesabı aktif ettim defalarca, bilgi birikimine sahibim ve arkadaşa ulaşıp yapabileceği şeyleri anlattım tek tek.
merhaba dostum büyük bir sayfaya sahibim 3.kez dün yine kapatıldı her seferinde bir şekilde açmayı başardım ama bu işlerden anlayan birine ihtiyacım var benimle iletişime geçermisin lütfen sayfama cok emek ve çaba vermiştim lütfen dönersin saygılar

merhaba dostum büyük bir sayfaya sahibim 3.kez dün yine kapatıldı her seferinde bir şekilde açmayı başardım ama bu işlerden anlayan birine ihtiyacım var benimle iletişime geçermisin lütfen sayfama cok emek ve çaba vermiştim lütfen dönersin saygılar
@Sapare Aude

O tarz bir şey değil bu bro. Her hesabın farklı nedenlerden kapanma, askıya alınma sebepleri oluyor. Cinsellik, topluluk kuralları ihlali, taciz ve zorbalık vb. şeyler. Hepsini açmak için farklı methodlar kullanılıyor.
hocam ben twitly kullanıyordum kimlerin takipten çıkardığını görebilmek için, yanı sıra çok istek atmıştım artık istek atma yasağı geldi defalarca ve takipçi,takip listesini görüntüleyemiyordum. Gece story attım uyandım, hesap askıya alınmış 180 gün içinde itiraz edebilirsiniz diyordu selfie yaptırdılar video aldılar açılır mı hesap?

hocam ben twitly kullanıyordum kimlerin takipten çıkardığını görebilmek için, yanı sıra çok istek atmıştım artık istek atma yasağı geldi defalarca ve takipçi,takip listesini görüntüleyemiyordum. Gece story attım uyandım, hesap askıya alınmış 180 gün içinde itiraz edebilirsiniz diyordu selfie yaptırdılar video aldılar açılır mı hesap?
Benim hesabım da öyle kapatıldı bir kaç yol ile itiraz ettim fakat açmadılar.

Bu arada yorum yasağı da yedim durduk yere.

Benim hesabım da öyle kapatıldı bir kaç yol ile itiraz ettim fakat açmadılar.

Bu arada yorum yasağı da yedim durduk yere.
ben sürekli engel yememe rağmen devam ettim ya da bu twitlyden ötürü oldu, açılma ihtimali hiç mi yok acaba? ben mail falan da attım da dönüş yaptıkları yok ümidi kessem mi ne yapsam

ben sürekli engel yememe rağmen devam ettim ya da bu twitlyden ötürü oldu, açılma ihtimali hiç mi yok acaba? ben mail falan da attım da dönüş yaptıkları yok ümidi kessem mi ne yapsam
Bilmiyorum maalesef, ben de sürekli durduk yere engel ceza yiyordum işte kapattılar en sonunda. Ayrıca yorum banım yokken yorum attığımda saniyesinde spamdan ceza alıyordum.

Geri
Yukarı