Instagram hesap kapatan fotoğraf

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
Yeni bir fotoğraf çıkmış profil fotoğrafı yapınca hesabın kapanıyor 😬. Eğer arkadaş çevreniz şaka yapmayı seviyorsa dikkatli olunması gereken bir konu. Zira fotoğrafı koyduğun an hesabın kapanması maksimum 1 dakika sürüyor. Bana da atıldı fotoğraf şaka amaçlı fakat olayı bildiğim için oltaya gelmedim. Dikkatli olunması gerek bilgilendirmek ve biraz da bu konu hakkında sohbet etmek istedim. Bir de neden fotoğrafın hesap kapadığını bilen varsa aydınlatsın :). Fotoğrafın burada sorun çıkarıp çıkarmayacağını bilmediğim için buraya atmıyorum.

indir.jpg

Foto bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
K-Pop fanlarını korkutmak için yapılan hesaplarda kullanılan, Mickey Mouse ile Çarpılan Kız'ın melezi bir maske bulunduran fotoğraf. Olay büyük ihtimalle gerçek çünkü bu fotoğrafı kullanan spam hesaplar zannedersem bir-iki ay önce çok fazla şikayet yağmuruna tutuldu ve hepsinin hesabı kapatıldı. Instagram'da güvenlik amaçlı şimdiden bu fotoğrafı kullanan herkesin hesabını kapatıyor diye düşünüyorum ne kadar doğruluk payı var bilinmez gözle görülür bir kanıt yok lakin gerçeklik payıda yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı