Instagram hesap kurtarma

Reva

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, dün gece saatlerinde hesabım çalındı ve gelen maile göre öncesinde 2FA kaldırıp sonrasında frenzymail uzantılı rastgele bir maile geçirilmiş. Hesaba telefon numarası eklenmemiş fakat dediğim gibi mail değişimiyle beraber benim eklediğim 2FA'yı kaldırıp, yeniden 2FA eklemişler. Hesabı kurtar kısmında hala telefon numaram ve mailim çıkıyor fakat doğrulama kısmında 2FA'yı girince, değiştirildiği için kabul etmiyor. Selfie video gönderme çözümünü denedim fakat hesabımda yüzümün gözüktüğü post yok, sadece hikayelerimde yüzüm gözüküyor. Bunun dışında hesabımı geri almak için ne yapabilirim?

Edit: Hesabımı geri aldım.

Son düzenleme:
Merhaba, benim de çalındı aynı şekilde. Nasıl geri aldınız acaba?

Yardımcı olurmusunuz

Merhaba, dün gece saatlerinde hesabım çalındı ve gelen maile göre öncesinde 2FA kaldırıp sonrasında frenzymail uzantılı rastgele bir maile geçirilmiş. Hesaba telefon numarası eklenmemiş fakat dediğim gibi mail değişimiyle beraber benim eklediğim 2FA'yı kaldırıp, yeniden 2FA eklemişler. Hesabı kurtar kısmında hala telefon numaram ve mailim çıkıyor fakat doğrulama kısmında 2FA'yı girince, değiştirildiği için kabul etmiyor. Selfie video gönderme çözümünü denedim fakat hesabımda yüzümün gözüktüğü post yok, sadece hikayelerimde yüzüm gözüküyor. Bunun dışında hesabımı geri almak için ne yapabilirim?

Edit: Hesabımı geri aldım.
Nasıl geri aldınız

Merhaba, benim de çalındı aynı şekilde. Nasıl geri aldınız acaba?

Yardımcı olurmusunuz

Nasıl geri aldınız
Hesap için giriş yapma kısmında numaran hala duruyordu, selfie ile doğrulama istedi 4 - 5 kere art arda çekip gönderdim. İlk 1 - 2 saat içerisinde ikisine ret yanıtı geldi fakat birisine ertesi gün onaylama maili geldi ve şifremi değiştirdim. Sonuç olarak şu an hesabımı geri aldım ve kullanıyorum.

Geri
Yukarı