Instagram hesapları otomatik askıya alınıyor

meyrix

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sorunun çözümünü bayağı aradım ama bulamadım. Instagram da açtığım hesaplar hemen kapatılıyor. 1-2 gün değil direkt o gün kapatılıyor. İllegal bir şeyler falan da yapmıyorum. 1 ay önce mesela içerik üretmek için bir hesap açmıştım 7. günde hesap askıya alındı. İçeriklerimde falanda sorun yoktu. Telefondan açtığım Instagram ve Facebook hesapları da otomatikman kapatılıyor. Mesela geçen omegleye girmek için Facebook'ta hesap açmıştım o hesabı hiç kullanmadım. Bana 1 hafta sonra mesaj geldi Facebook hesabınız hizmet koşullarımızı ihlal ettiği için hesabınızı kapatma kararı aldık diye. İnternette AdGuard kullanıyorsanız meta o yüzden kapatıyor olabilir mesajı okumustum. Bilgisayardan tüm AdGuard dosyaları dahil her şeyi sildim. Bugün tekrardan hesap açayım dedim ve hesap açıldıktan 10 saniye sonra yine hesap askıya alındı. Meta bana IP ban mı attı anlamıyorum. YouTube, Instagram bu platformlarda hiç sıkıntı yok ama metanın sosyal medyalarında hesaplarım tek tek kapatılıyor. Ne yapmam lazım bilen biri cevaplasın. Teşekkürler.

Geri
Yukarı