Instagram Hikayeleri Donuyor

İyi Forumlar,
Birkaç aydır İnstagram'da önceden paylaşmış olduğum hikayelerim arşivden baktığımda da öne çıkarılanlar kısmında da sanki ekran görüntüsü alınmış gibi oluyor. Yani koyduğum müzik ismimin altında görünüyor ancak ses gelmiyor, fotoğraf olan hikayelerde sadece müzikte ses yok video olanlarda ise dediğim gibi videonun başında ekran görüntüsü alınmış da onu paylaşmışım gibi donuyor kalıyor. Ancak hikayenin ilerlemesi devam ediyor hiçbir şey yokmuşçasına, hani 15 saniye boyunca izlerken yukarıda zaman sürgüsü kayıyor ya ondan bahsediyorum. Bilgisayardan girdim yine aynı sonuçla karşılaştım. İnternetle veya benimle alakalı bir problem olduğunu sanmıyorum. Bilen veya aynı durumla karşılaşan birileri var mı?

Instagram kullandığım zamanlar bana da öyle bir şey olmuştu. 1 hafta hesabı dondurmuştum sınavlara çalışmam gerekçesiyle. Sonra geri açtığımda sorun çözülmüştü. Instagram'dan verileri temizleyin. Ondan sonra hesabı dondurun birkaç güne geri açın. Eğer düzelmez ise Instagram kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Güncelleme varsa bi indir.
guncelleme yok suan en guncel sürümde

Instagram kullandığım zamanlar bana da öyle bir şey olmuştu. 1 hafta hesabı dondurmuştum sınavlara çalışmam gerekçesiyle. Sonra geri açtığımda sorun çözülmüştü. Instagram'dan verileri temizleyin. Ondan sonra hesabı dondurun birkaç güne geri açın. Eğer düzelmez ise Instagram kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
tamamdir hocam deneyeyim

Geri
Yukarı