Instagram için analiz uygulaması önerisi

perfectoo

Hectopat
Merhaba, Instagram'da uzun süre etkileşimde bulunmayan kişileri takipten çıkarmak istiyorum.
Analy+ isimli bir uygulama yükledim. Hesabımı hala girmedim. Instagram'da analiz yapan bu tarz uygulama öneriniz var mı? Bir de kullandığım uygulama güvenilir midir?
Uygulamaya 2 faktörlü doğrulama etkin iken giriş yapacağım eğer güvenilir ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uygulamaları kullanmadan önce iyice araştırın derim. Ben internette çoğu sayfa da güvenli diye önerilen uygulamaları denedim ve hesap kendi kendine saçma sapan fotoğraflar beğendi hesabıma birkaç gün giremedim zor kurtardım çalınma ihtimali yüksek dikkat edin.

Merhaba, Instagram'da uzun süre etkileşimde bulunmayan kişileri takipten çıkarmak istiyorum.
Analy+ isimli bir uygulama yükledim. Hesabımı hala girmedim. Instagram'da analiz yapan bu tarz uygulama öneriniz var mı? Bir de kullandığım uygulama güvenilir midir?
Uygulamaya 2 faktörlü doğrulama etkin iken giriş yapacağım eğer güvenilir ise.
Sakın girmeyin bu tarz programlara hesabınızı. Manuel olarak kendiniz yapabilirsiniz biraz gözlem ile. Tabii ki uğraştırır ama yapacak bir şey yok.

Yukarıda AeroInsta ile ilgili bir şey var o güvenilir olabilir belki bilmiyorum.

Sakın girmeyin bu tarz programlara hesabınızı. Manuel olarak kendiniz yapabilirsiniz biraz gözlem ile. Tabii ki uğraştırır ama yapacak bir şey yok.

Yukarıda aeroınsta ile ilgili bir şey var o güvenilir olabilir belki bilmiyorum.

5 aydan fazladır kullanıyorum hem Aero'yu hem Analizer'i bir kere yamuk yapmadı bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı