Instagram iki aşamalı doğrulama sorunu

BayOguz

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Instagram'da bir süredir iki aşamalı doğrulama sistemim açıktı, 3 gün önce telefonumu sıfırladım ve iki aşamalı doğrulama da gitti. Şimdi Instagram'a girmeye çalıştığımda yedek kodlarla giriş yapmaya çalıyorum fakat 4 kodun da hiçbirini kabul etmiyor. Bunun için destek maili atmama rağmen de mantıken hiçbir sonuç alamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Instagram'da bir süredir iki aşamalı doğrulama sistemim açıktı, 3 gün önce telefonumu sıfırladım ve iki aşamalı doğrulama da gitti. Şimdi Instagram'a girmeye çalıştığımda yedek kodlarla giriş yapmaya çalıyorum fakat 4 kodun da hiçbirini kabul etmiyor. Bunun için destek maili atmama rağmen de mantıken hiçbir sonuç alamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.
Aklıma sadece 1 yol geldi : Şifrenizi değiştirip tekrar deneyin.

Kodlar telefon numaranıza SMS olarak gelmesi gerekiyor normalde. Giriş yapmaya çalıştığınızda herhangi bir mesaj almıyor musunuz?

Google Authenticator kullanıyordum (yanlış yazdıysam pardon) o yüzden telefonuma mesaj almıyordum 4 hesabım daha ona baglıydı discord hotmail vs onları aldım yedek kodlarla

Geri
Yukarı