Instagram ilk mesaja nasıl gidilir?

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, bir arkadaşımla yaklaşık 5 ay önceki konuşmalarıma bakmam gerek, hiç silmedim duruyor, ama bu zamana kadar nerdeyse her gün baya konuştuk. İlk başa 2 gün uğraşmadan nasıl gidebilirim?

IPhone Kullanıyorsan sol üst taraftaki operatör yazısına dokun hızlı atlayarak geriye dönüyor. Başka yolu var mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
+Güncel mesaj sayısı belki de 100binden fazla. Yaklaşık olarak 3 yıllık bir konuşma var ilk mesaja nasıl hızlı bir şekilde gidebiliriz? Elimde ki program ile bütün mesajları çekeceğim ancak ilk mesaja gitme kısayolu veya yöntemini bulamadım. Bilgi veya ilgisi olan var mı?

+Python ile hallettim. Instagram'dan datalarınızı indirin, > ilgilenenlere linkte bırakıyorum. GitHub - RishiTiku/InstagramJSONToReadableText: This script can convert messages.json in your Instagram dump to readable separate text files for each user you've chatted with..

Selamlarımla.

Son düzenleme:
+Güncel mesaj sayısı belki de 100binden fazla. Yaklaşık olarak 3 yıllık bir konuşma var ilk mesaja nasıl hızlı bir şekilde gidebiliriz? Elimde ki program ile bütün mesajları çekeceğim ancak ilk mesaja gitme kısayolu veya yöntemini bulamadım. Bilgi veya ilgisi olan var mı?

+Python ile hallettim. Instagram'dan datalarınızı indirin, > ilgilenenlere linkte bırakıyorum. GitHub - RishiTiku/InstagramJSONToReadableText: This script can convert messages.json in your Instagram dump to readable separate text files for each user you've chatted with..

Selamlarımla.
nasıl yapılacağına dair bir video veya makale yazsaydınız daha iyi olamaz mıydı şimdiden eline emeğine sağlık.

Geri
Yukarı