Instagram işlem engellendi

İSKENDERUN lu

Kilopat
Herkese iyi günler. Birkaç gündür Instagram hesabımda hiç kimseyi takip edememeye başladım işlem engellendi hatası alıyordum. Ardından bunu çözmek için mevcut beklemede olan bütün gönderdiğimiz takip isteklerimizi iptal etmemiz lazım diye gördüm. Liste gerçekten o kadar uzundu ki büyük bir kısmından çıktım ama bu sefer takipten bırakmak için ve fotoğraf beğenmek içinde bir engel yedim. Hiçbir şey yapmadan beklediğimizde 24 saat içinde kalkıyormuş ama bu süre içinde tekrar aynı işlemi yapmaya çalışırsak kısır döngü gibi olup süre uzayabiliyormuş. Bende ne yapacağımı şaşırdım engel kalktı mı kalkmadı mı bilemiyorum kontrol etmeye de korkuyorum başa sarar diye bazı kişilerin 30 gün boyunca böyle bir durumda olduğunu da görünce ben iyice endişelendim.

Şu an kısaca ne yapmam lazım onu söylerseniz gerçekten içimi rahatlatırsınız emek verdiğimiz bir sayfanın böyle sorunlarla bizi uğraştırması hepimizi sıkacak bir durumdur. Instagram'a sorun bildirdim defalarca ama sanırsam bir süredir sorunlarla ilgilenen hiç kimse yok virüs dolayısıyla.

Hiçbir işlem yapmadım. Ertesi gün girdiğimde düzelmişti. Durum hala devam ediyorsa mail yoluyla iletişime geçin derim.

Hiçbir işlem yapmadım. Ertesi gün girdiğimde düzelmişti. Durum hala devam ediyorsa mail yoluyla iletişime geçin derim.
Anladım benimki düşük bir ihtimal olsada belki kalkmış olabilir ama şu an kontrol dahi etmeyeceğim ne olur ne olmaz riske atmayayım en iyisi bekleyeyim biraz daha.
Bu konu hakkında kesin bir bilgisi, çözümü, deneyimi olan yine de yazsın çünkü sorunumun düzelip düzelmeyeceğinden inanın ben de tam emin değilim.
Bana dediğiniz mail adresini atabilir misiniz peki şansımı deneyeceğim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı