Instagram "Kameraya bağlanılamadı" sorunu

hexbreaker

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: XPG Gammix D10 8x8GB Dual 3200MHz
SSD: Kioxia Exceria 500GB NVMe SSD
Ekran kartı: Msi Rtx 3050 Ventus 2X 8GB
Anakart: MSI Pro H610M-G DDR4
İşlemci:12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F
Meslek
Barmen
Birkaç gündür bu sorun ile baş başayım, hikaye kısmına girdiğimde kamera karanlık, fotoğraf çekme butonuna dokunduğumda boşuna çalışıyor bir kare çekmiyor post atma kısmından kamerayı açtığımda "kameraya bağlanılamadı" uyarası alıyorum. Ayrıca telefonumun normal kamerası düzgün çalışmakta ve diğer uygulamalarda da çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim fakat durum hala aynı.
Uygulamanın tüm izinleri açık durumda.

Aynı sorunu yaşıyorum bende, elimden gelen her şeyi yaptım, izinlere baktım sorun yok, instagramı sildim yükledim sorun devam ediyor, verileri sıfırladım hem instagramın hem kameranın gene de düzelmedi. Telefonum Huawei Honor 6.

Aynı sorunu yaşıyorum bende, elimden gelen her şeyi yaptım, izinlere baktım sorun yok, instagramı sildim yükledim sorun devam ediyor, verileri sıfırladım hem instagramın hem kameranın gene de düzelmedi. Telefonum Huawei Honor 6.

Sanırım son güncellemeden sonra böyle bi sorun meydana geldi, ben de her şeyi denedim ama olmadı.
Android sürümünüz kaç araba?
5 Aralık Çarşamba gecesi gelen güncelleme ile sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı