Instagram karşılıklı engel kaldırma

Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar birkaç gün önce arkadaşım beni Instagram'dan engelledi sonra ben de ona sinirlenip ben de onu engelledim fakat şimdi ikimiz de engeli kaldıramıyoruz. Beyaz bomboş sayfa çıkıyor, çözümünü bilen varsa lütfen yazsın.

Merhabalar birkaç gün önce arkadaşım beni Instagram'dan engelledi sonra ben de ona sinirlenip ben de onu engelledim fakat şimdi ikimiz de engeli kaldıramıyoruz. Beyaz bomboş sayfa çıkıyor, çözümünü bilen varsa lütfen yazsın.
Ayarları karıştırın şu an tam yerini tarif edemeyeceğim fakat Engellenenler Listesi var. Oradan bulup kaldırabilirsin.

Bu durumda ikinizde engeli kaldıramazsınız. Sadece bir kişinin engellememiş olması gerekiyor ve ancak o engeli kaldırdığında onun profil sayfasını görüntüleyebiliyorsunuz. Karşılıklı engelleme durumunda iki tarafta sayfayı boş gördüğünden, engeli kaldırıp takip etmek ikiniz içinde kısa vadede mümkün değil. İlerde gelecek bir güncellemeyle bu durum değişebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı