Instagram kendi hesabıma güncelleme gelmiyor

yunusmetro

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Instagram uygulamasında kendi ana hesabımda güncellemeler gelmiyor. Şöyle anlatayım, sohbette tema değiştirme var. Arkadaşım sohbet temasını değişti fakat bende değişmiyor bir şey yine siyah kalıyor tema. Fakat yan hesabıma geçince tema değişiyor. Ana hesabıma nasıl getirebilirim bu güncellemeleri?

Arkadaşlar merhaba, Instagram uygulamasında kendi ana hesabımda güncellemeler gelmiyor. Şöyle anlatayım, sohbette tema değiştirme var. Arkadaşım sohbet temasını değişti fakat bende değişmiyor bir şey yine siyah kalıyor tema. Fakat yan hesabıma geçince tema değişiyor. Ana hesabıma nasıl getirebilirim bu güncellemeleri?

Beta katılımı yaptınız mı?

Google Play üzerinden Instagram sayfasına gidin ve beta katılımı aktif ise katıl diyerek katılın. Biraz bekletecektir. Daha sonrasında güncelleme sayfasına gelin. Instagram'a güncelleme gelirse güncelleyin. Tekrar Instagram'a giriş yapın. Bakın bakalım düzelmiş mi?

Google Play üzerinden Instagram sayfasına gidin ve beta katılımı aktif ise katıl diyerek katılın. Biraz bekletecektir. Daha sonrasında güncelleme sayfasına gelin. Instagram'a güncelleme gelirse güncelleyin. Tekrar Instagram'a giriş yapın. Bakın bakalım düzelmiş mi?
"Beta programına ekleniyorsunuz... " yazısı çıktı ve herhangi bir şey düzelmedi.
Hesaptan çıkıp gireyim mi? Instagram yerine.

"Beta programına ekleniyorsunuz... " yazısı çıktı ve herhangi bir şey düzelmedi.
Hesaptan çıkıp girdim, yine olmadı.

Hesaptan çıkıp girdim, yine olmadı.

İlginç.

Not kısmına müzik ekleme var. Çoğu özellik var. Sadece tema değişme yok. Diğerlerini keşfetmedim henüz.

Messenger ile eşleştirme yaptın mı? DM kısmını Facebook hesabın ile eşitlemeyi dene düzelme ihtimali var. Çünkü Messenger altyapısı kullanıyor yeni DM kısmı.

Hayır. Messenger kullanmıyorum, fakat arkadaşım da herhangi bir uygulama kullanmıyor. Yan hesabımda dediğim gibi bütün özellikler var, ana hesabımda yok.

Yukarıda yazımı güncelledim. Facebook hesabın ile eşitle var ise. Yok ise ondan olabilir çünkü. Tema filan Messenger ile geldi diye biliyorum. Yine olmaz ise desteğe yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı