Instagram kendi kendine başka hesapları takip ediyor

Daha fazla  
Şifremi değiştim, çift faktörlü doğrulama zaten açıktı. Bütün hesaplardan çıkışımı yaptım. Bilgisayar ve telefonu virüslere karşı taradım temiz çıktı. Arada sırada çekilişlere katılırım. Takipçi arttırma sitelerine 5-6 sene önce girmiştim. 1-2 sene önce Postegro, Lili gibi gizli hesapları görüntüleyen uygulamalardan giriş yapmıştım. Genel olarak durum böyle. Bir iki günde bir, bir tane hesap takip ediyor.

Son düzenleme:
Kullandığınız uygulama sizi bir havuza sürükler. Havuzun içerisindeyken diğer kullanıcıların kullandığı program alternatiflerine malzeme olursunuz.

Gizli hesapları görüntüleyen uygulamalara ana hesapla girilmez. Bu yüzden olmuştur şifre değiştikten sonra girişleri kontrol edin.

Gizli hesapları görüntüleyen uygulamaların çalışma şekli; senin gibi başkalarının gizliliğini hiçe sayan insanların hesaplarıyla giriş yaparak kendi takip ettiği kişileri de o sitelere sunması. O sitelerde çeşitli trojenler bulunuyo. İlla şifrene erişmeleri gerekmiyo çerezleri (cookies) kullanarak giriş yapabiliyolar o yüzden öncelikle biraz daha duyarlı ol ve bu tarz sitelere gizliliğimizi bizden habersiz hiçe sayıp verilerimizi verme! İkinci olarakta telefon tarayıcında ve bilgisayarındaki tarama verilerinin tamamını temizleyip bir bak.

Gizli hesapları görüntüleyen uygulamaların çalışma şekli; senin gibi başkalarının gizliliğini hiçe sayan insanların hesaplarıyla giriş yaparak kendi takip ettiği kişileri de o sitelere sunması. O sitelerde çeşitli trojanler bulunuyor. İlla şifrene erişmeleri gerekmiyor çerezleri (cookies) kullanarak giriş yapabiliyorlar o yüzden öncelikle biraz daha duyarlı ol ve bu tarz sitelere gizliliğimizi bizden habersiz hiçe sayıp verilerimizi verme! İkinci olarak da telefon tarayıcında ve bilgisayarındaki tarama verilerinin tamamını temizleyip bir bak.

Şifre değişilirse cokkie değişir.

Geri
Yukarı