Instagram kendi kendine beğeni yapıyor

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Bugün yapmaya başladı ne yaparsam yapayım düzelmiyor iki faktörlü doğrulamayı açtım şifreyi değiştirdim bağlı tüm hesaplardan çık dedim. Giriş hareketlerine baktım onları sıfırladım ama bit türlü olmuyor beğenileri geri çekiyorum sayfayı yenileyince kendi kendine yeniden yeniliyor. Ne yapmalıyım?

Bugün yapmaya başladı ne yaparsam yapayım düzelmiyor iki faktörlü doğrulamayı açtım şifreyi değiştirdim bağlı tüm hesaplardan çık dedim. Giriş hareketlerine baktım onları sıfırladım ama bit türlü olmuyor beğenileri geri çekiyorum sayfayı yenileyince kendi kendine yeniden yeniliyor. Ne yapmalıyım?
Geçmiş olsun hesap bot olmuş. Postegro kullandın mı? Normalde 2FA + Şifre yenileme ile iş hallolur ama cookie saldırısı olmuş olabilir. Biraz bekle yine devam ederse yeni hesap çözüm. :(

Geçmiş olsun hesap bot olmuş. Postegro kullandın mı? Normalde 2FA + şifre yenileme ile iş hallolur ama cookie saldırısı olmuş olabilir. Biraz bekle yine devam ederse yeni hesap çözüm. :(

Normalde şifre değişince beğeni yapmıyordu ama senin olayını bilemedim. Yeni hesap açmak son çare.

Tamamdır çözdüm adamlar nasıl bir sistem yaptıysa beğenmeler kısmından tıklayıp beğeniyi kaldırınca yeniden beğeni kalıyordu meğerse beğendiğim gönderinin hesabına gidip oradan beğeniyi kaldırmam gerekiyormuş.

Geri
Yukarı