Instagram, kendi kendine "görüldü" atıyor

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda bir sorun var. Bakmadığım mesajlara kendi kendine görüldü atıyor ve bu neden oluyor bilmiyorum. Çoğu kez şifremi değiştirdim. Bu devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar son zamanlarda bir sorun var. Bakmadığım mesajlara kendi kendine görüldü atıyor ve bu neden oluyor bilmiyorum. Çoğu kez şifremi değiştrdim. Bu devam ediyor.
Hesabınız başka bir arkadaşınızın veya sevglinizin telefonunda giriş yaptınız mı? Belki orada açık unuttunuz ve mesajlarınıza görüldü atıp geçiyordur veya okuyordur.

Arkadaşlar son zamanlarda bir sorun var. Bakmadığım mesajlara kendi kendine görüldü atıyor ve bu neden oluyor bilmiyorum. Çoğu kez şifremi değiştrdim. Bu devam ediyor.
2 step verification -2 adımlı doğrulama- kullanın ve şifrenizi yine değiştirip oturum açılmış tüm cihazlardan çıkın. Kanımca şifreniz en az 20 karakter büyük - küçük harf rakam ve sembol içeren anlamsız bir şifre olmalıdır. E-posta adresinizi de değiştirin. Instagram verilerine erişmesine izin verdiğiniz programların iznini kaldırın.

Bu arada bunları yaptıktan sonra sorun hâlâ devam ederse çevrenizdeki bireylerden şüphelenebilirsiniz.

Hesap sifreni degistir, eğer bir daha görüldü atmaz ise hesapta biri var. Eğer görüldü atar ise tekrar sıkıntı var demektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook ile bağlantısı varsa hesabının onun da şifresini değişip oturumu kapat. Facebook üzerinden de erişim sağlanıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı