Instagram keşfet grubu

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Arkadaşlar sizin hiç dahil olduğunuz bir keşfet grubu var mı?
Eğer var ise bana yollayabilir misiniz?
Yok ise de oluştursam gelecek kişiler var mı acaba? Instagram üzerinden grup oluşturabilirim.
Yasak bir konu ise moderator bey konuyu silebilirsiniz.​

Arkadaşlar sizin hiç dahil olduğunuz bir keşfet grubu var mı?
Eğer var ise bana yollayabilir misiniz?
Yok ise de oluştursam gelecek kişiler var mı acaba? Instagram üzerinden grup oluşturabilirim.
Yasak bir konu ise moderator bey konuyu silebilirsiniz.​
Güzel dörtlük elinize sağlık (!) .

Valla ortadan yazdığın için konuya odaklanamayıp kafiyeli okumaya çabaladım istemsizce 🤣

Keşfet grubu neymiş onu hiç duymadım valla. Keşfet, bildiğin herkesin en çok baktıklarına benzer şeyleri gösterdiği kısım değil mi? Bunun grubu nasıl oluyor? Nasıl grup yapıyoruz yani başımız belaya girmesin sonra(!)🤣

53D3BC5C-57E8-44FC-A6F6-793995223249.jpeg

Komik yorumlar yapmışsınız okurken güldüm :)
ortadan yazıyım şekilli şukullu gözüksün dedim kalın yapacaktım bir de ama nedensizce kalın renk yapmak yasaktır falan diye yapmadım.
Keşfet grubu oraya kendi postunu falan atıyorsun gruptakiler seni takip ediyor postunu beğeniyor, yorum yapıyor ve kaydediyor bu da sizi keşfete çıkmanızı sağlıyor. Eğer büyük bir grup olursa kolayca gruptaki neredeyse herkes keşfete çıkar.

Komik yorumlar yapmışsınız okurken güldüm :)
ortadan yazıyım şekilli şukullu gözüksün dedim kalın yapacaktım bir de ama nedensizce kalın renk yapmak yasaktır falan diye yapmadım.
Keşfet grubu oraya kendi postunu falan atıyorsun gruptakiler seni takip ediyor postunu beğeniyor, yorum yapıyor ve kaydediyor bu da sizi keşfete çıkmanızı sağlıyor. Eğer büyük bir grup olursa kolayca gruptaki neredeyse herkes keşfete çıkar.
Boş bir şeymiş iyi ki bilmiyormuşum. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı