Instagram konsept ve isim önerisi

Onur Talha

Decapat
Selam. Birkaç haftadır Instagram ve YouTube işlerine, tekrardan, girmeyi düşünüyorum. Daha önce YouTube konsept önerisi diye bir konu oluşturdum ama ne kadar sonuca varsak bile YouTube çok zaman gerektirecek bir şey olduğu için vazgeçtim. Ben de Instagram'a yöneldim. Daha önce 7K-10K-15K gibi kitlelere ulaştığım sayfalarım oldu. Şu an ise konsept olarak ne yapacağımı bilmiyorum. Hesabı hızlıca büyütüp affiliate marketing işine girmeyi düşünüyorum bunun için en doğru konsept sizce ne olur? CG tarzı motorsikletleri severim ancak Instagram'da o türde pek büyüyemeyeceğimi düşündüğümden araba, motor konseptlerini eliyorum. Pek bilinmeyen bir konsept istediğimden neyi konu edineceğimi bulamadım. Şu sıralar motivasyon sayfaları türedi sizce o konsept işe yarar mı? Veyahut zaten affiliate marketing yapmayı düşündüğümden yabancı YouTube ürün inceleme kanallarının videolarından kesitler alıp onları paylaşsam sayfa ilerleyince bunları yorumlarda linki olacak şekilde paylaşsam nasıl olur? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Motivasyon sayfası olmasın. Bir şeylerin eski hallerini ve yeni hallerini gösterdiğin bir konsept olabilir. Mesela araba, şarkıcı, futbolcu vesaire. Before after gibi. İsimde Nereden Nereye? olabilir. Logo için yardım edebilirim gibi.

Motivasyon sayfası olmasın. Bir şeylerin eski hallerini ve yeni hallerini gösterdiğin bir konsept olabilir. Mesela araba, şarkıcı, futbolcu vesaire. Before after gibi. İsimde nereden nereye? Olabilir. Logo için yardım edebilirim gibi.

Chat GPT üzerinden biraz araştırdım ve şu isimler hoşuma gitti, siz ne dersiniz?
Success stories: Başarı öyküleri.
Victory lane: Zafer yolu.
Goal getters: Hedef getirenler.
Money moves: Para hareketleri.
Wealth ways: Zenginlik yolları.
Progression station: İlerleme istasyonu.
Sizce hangisi daha ilgi çekici?

Chat GPT üzerinden biraz araştırdım ve şu isimler hoşuma gitti, siz ne dersiniz?
Success stories: Başarı öyküleri.
Victory lane: Zafer yolu.
Goal getters: Hedef getirenler.
Money moves: Para hareketleri.
Wealth ways: Zenginlik yolları.
Progression station: İlerleme istasyonu.
Sizce hangisi daha ilgi çekici?
İlla motivasyon açacaksanız 1.

Yeni konular

Geri
Yukarı