Instagram kurtarma kodunu kaybettim

[email protected] adresine mail attım bana birkaç soru sordu onları doğru bir şekilde cevapladım ve bana bir yedek kod verdi hesabıma girebiliyorum artık istersen daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirim attığım maili
Aynı adrese ben de mail attım ama herhangi bir geri dönüş olmadı. Ve giden kurum da boş. Sen ekstradan bir şey mi yaptın ? Maile ne yazdığını yazarsan çok sevinirim.

Instagram bir şey yapamaz ki size, Authenticator'ları silmişsiniz, Authenticate ettiğin bir nesnedeki Authentication'u kaldırmadan önce mutlaka Authentication merkezine gelip ilgili Authentication'ı iptal etmen gerekir, açamadığınız kapı Instagram'ın kapısı değil, Instagram'ın kapısının önündeki başka bir kapı. Bu kapı ile Instagram Support ilgilenmez. Ne yapabilirsin? Google'a yazabilirsin, LastPass'a yazabilirsin, Microsoft'a yazabilirsin, hangisini kullanmışsan.

Instagram bir şey yapamaz ki size, Authenticator'ları silmişsiniz, Authenticate ettiğin bir nesnedeki Authentication'u kaldırmadan önce mutlaka Authentication merkezine gelip ilgili Authentication'ı iptal etmen gerekir, açamadığınız kapı Instagram'ın kapısı değil, Instagram'ın kapısının önündeki başka bir kapı. Bu kapı ile Instagram Support ilgilenmez. Ne yapabilirsin? Google'a yazabilirsin, LastPass'a yazabilirsin, Microsoft'a yazabilirsin, hangisini kullanmışsan.
Instagram ilgilendi ve hesabıma girmek için yedek bir kod verdi

Bu konu hakkında yorum yapamam ancak Instagram destekli bir Authentication Hizmeti kullanmış olabileceğini varsayabilirim ancak böyle bir hizmet yok diye biliyorum. Ben olaya Instagram uygulamasına girememe olarak baktım, bu eksende değerlendirme yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı