Instagram mesaj isteği ayarları arasında olan fark nedir?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1713825161346.png

Ben geri zekalı olamam. Öyle bir yazmışlar ki hangisini seçeceğimi anlayamadım. Mesaj istekleri ile istek almayayım seçeneklerini bana açıklayabilir misiniz farkları ne?

Eki Görüntüle 2176217

Ben geri zekalı olamam. Öyle bir yazmışlar ki hangisini seçeceğimi anlayamadım. Mesaj istekleri ile istek almayayım seçeneklerini bana açıklayabilir misiniz farkları ne?

Mesaj istekleri, birisi size mesaj atmak istediğinde bunu size bir istek olarak gönderir ve sadece bir mesaj gönderebilirler. Eğer isteği kabul ederseniz, yazışmayı devam ettirebilirsiniz. Eğer 2. seçeneği seçerseniz o kişi size hiçbir şekilde yazamaz, istek bile gönderemez. Yanlış biliyor olabilirim, ancak bu benim anladığım şekli.

Aşağıda düzgünce yazmışlar. Eğer hesapların sana mesaj göndermesini istemiyorsan istek almayayım seçeneğini işaretleyeceksin. Mesaj istekleri seçeneğini seçersen hesapların sana mesaj göndermesine izin vereceksin ve gelen mesajlar mesaj istekleri bölümüne gelecek.

Aşağıda düzgünce yazmışlar. Eğer hesapların sana mesaj göndermesini istemiyorsan istek almayayım seçeneğini işaretleyeceksin. Mesaj istekleri seçeneğini seçersen hesapların sana mesaj göndermesine izin vereceksin ve gelen mesajlar mesaj istekleri bölümüne gelecek.

Aşağıda senin dediğin gibi yazmıyor ki. Bir de ben bu ayarlara hiç dokunmama rağmen istek almayayım işaretliydi. Garip.

Aşağıda senin dediğin gibi yazmıyor ki. Bir de ben bu ayarlara hiç dokunmama rağmen istek almayayım işaretliydi. Garip.
Nasıl yazmıyor hocam orada ne yazıyorsa onu açıkladım? Okuduğunuz anlamakta bir sıkıntınız var sanırım.

Geri
Yukarı