Instagram mizah sayfası nasıl büyütülür?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Daha 2 gün oldu hesabı açalı. Nacizade güzel, nadir bir kullanıcı adı buldum. Kitle çekebilecek bir isim. Daha 0 gönderi var, 3 takipçi var (arkadaş ortamı) ve 0 takip edilen var. İlk başta ne yapmamı önerirsiniz? Fikirlerinizi bekliyorum. İyi sosyaller!

Dark mizah sayfası mı yoksa klasik mizah sayfası mı?

Hocam reklam yapacaksınız büyümek için, ya parayla diğer bir ünlü hesaptan reklam yaptıracaksınız ya da başka sayfaların yorumlarına yazarak. Benim size önerim kesinlikle ve kesinlikle içerik çalmayın. Keşfetime bakıyorum aynı resimden 3 tane yan yana sıralanmış. Böyle yapmayın.

Diğer küçük sayfalarla dm üzerinden iletişime geçip bedavaya karşılıklı reklam yapmayı talep et. Bu iki tarafın da yararına olur. Ayrıca bazı popüler oyunların veya şirketlerin hesaplarını takip edersen 10-15 bot gelebiliyor. Bu da aktifliğini artırır.

Klasik mizah sayfası.

Özgün postlar ve reels paylaşın (reels paylaşmaya hemen başlamayın çok takipçi getirmeyecektir). Bir Discord sunucusu veya Facebook grubu kurun, isterseniz arkadaş ortamından birkaç kişi ayarlayın ekip olarak çalışın. Instagram'daki diğer mizah sayfaları gibi arada gündem (siyasete fazla bulaşmadan), spor haberleri paylaşın açıklamaya isterseniz mizahi dille yorumlamalar yapın. Belki reklam için diğer sayfalarla iletişim kurabilirsiniz (bunun için biraz post paylaşın).

Geri
Yukarı