Instagram notlar gözükmüyor

night x rain

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Instagram'da notlar kısmı gözükmüyor. Uygulama güncel. Her yolu denedim ama düzelmedi. Fikri olan var mı?

Hesabın daha güncelleme almamıştır. Bak ''hesabın'' diyorum uygulama değil. Benim bazı hesaplarımda var bazılarında yok. Tamamen rastgele zamanlarda getiriyorlar güncellemeleri. Beklemen gerekecek

Her yolu denediyseniz çözümü yok.
Denemediyseniz Instagram hareket durumunuzu kapalıysa açmayı, açıksa kapatıp açmayı deneyin.

Telefonunuz nedir?

Redmi 10s.
Edit: Hareket durumunu değiştirmek de işe yaramadı.

Hesabın daha güncelleme almamıştır. Bak "hesabın" diyorum uygulama değil. Benim bazı hesaplarımda var bazılarında yok. Tamamen rastgele zamanlarda getiriyorlar güncellemeleri. Beklemen gerekecek.

Haklısınız ama bu durum bana çok saçma geldi neden böyle bir şey yaparlar ki bu not özelliği geleli bir sene olacak neredeyse ve kullanamıyorum çok saçma.

Son düzenleme:
Haklısınız ama bu durum bana çok saçma geldi neden böyle bir şey yaparlar ki bu not özelliği geleli bir sene olacak neredeyse ve kullanamıyorum çok saçma.
Hikayeye geleli bir kaç sene olan "sen de ekle" özelliği ana hesabıma birkaç ay önce yan hesabıma geçen ay geldi. Beklemekten başka yapacak bir şey yok. Gif özelliği de hala gelmedi bana sadece notlar zamanında geldi herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı