Çözüldü Instagram paylaşılan hikayeler arkadaşlarda açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
iPhone 13 kullanıyorum son iki üç gündür Instagram'da hikaye paylaştığım zaman (müzikli) bazı arkadaşlarda açılmıyormuş. Resim açılıyor sağ üstte yuvarlak dönüp duruyormuş müzik çalmıyormuş. Bazılarında ise açılıyor anlamadım sorunu.

Zaten çözümde bulamadım. Ne yapabilirim? Bekledim düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eğer siz kendi hikayenize girebiliyorsanız bir sıkıntı yok demektir. Arkadaşlarınızın interneti ile ya da uygulamasının sürümünden de kaynaklı bir hata olabilir. Bazı telefon modellerinde Instagram kararlı çalışmayabiliyor (işletim sistemi ya da Android sürümü kaynaklı olabilir.) Sorunu Instagram'a bildirebilirsiniz belki de getirilen bir güncelleme sonucundan da kaynaklanıyor olabilir kesin bir şey söylemek doğru olmaz hocam.
Eğer siz kendi hikayenize girebiliyorsanız bir sıkıntı yok demektir. Arkadaşlarınızın interneti ile ya da uygulamasının sürümünden de kaynaklı bir hata olabilir. Bazı telefon modellerinde Instagram kararlı çalışmayabiliyor (işletim sistemi ya da Android sürümü kaynaklı olabilir.) Sorunu Instagram'a bildirebilirsiniz belki de getirilen bir güncelleme sonucundan da kaynaklanıyor olabilir kesin bir şey söylemek doğru olmaz hocam.

Son düzenleme:
Çözüm
Eğer siz kendi hikayenize girebiliyorsanız bir sıkıntı yok demektir. Arkadaşlarınızın interneti ile ya da uygulamasının sürümünden de kaynaklı bir hata olabilir. Bazı telefon modellerinde Instagram verimli çalışmayabiliyor (işletim sistemi ya da Android sürümü kaynaklı olabilir.) Sorunu Instagram'a bildirebilirsiniz belki de getirilen bir güncelleme sonucundan da kaynaklanıyor olabilir kesin bir şey söylemek doğru olmaz hocam.
Evet hocam bende sorunsuz açılıyor. iPhone kullanan arkadaşların hepsi sorunsuz açmış zaten.

Android kullanan arkadaşlarda açılmamış.

Geri
Yukarı