Instagram Reels algoritması neden farklı?

dondurmamgaymak

Hectopat
Arkadaşlar tüm Reels videolarım smurf CAT oldu algoritma neye göre nasıl değişiyor? Sizde de öyle mi okulda bir açayım dedim herkes gülüyor buna ben de dahil, çok garip.

Son düzenleyen: Moderatör:
We live 😎
We love 😪
We lie 🥵

1694774898621.png

Arkadaşlar tüm Reels videolarım smurf CAT oldu algoritma neye göre nasıl değişiyor? Sizde de öyle mi okulda bir açayım dedim herkes gülüyor buna ben de dahil, çok garip.
Instagram trendlerden geri kalma diye hem popülerleşen memeleri hem de izlediklerini karmalıyor.

Geçen gün karşıma bir motor videosu çıktı. Motor güzel görünüyordu ve video da güzeldi. Ben de beğendim videoyu. Sonra bir anda keşfetim ön kaldıran motorcularla doldu. Ne tür videolar beğendiysen ona göre ayarlıyor.

Uzun süre Instagram'da bir içerik beğenmemişsen ilk beğendiğin içeriği önüne daha çok koyuyor ki Instagram'ı daha çok kullan. Eğer sürekli kullanıyorsan beğendiğin şeylerin ortalamasına göre karşına yeni reels çıkarıyor. En azından bende böyle çalışıyor. Yeni açtığım hesapta beğendiğim ilk şey sürekli karşıma çıkarken yıllardır kullandığım hesapta böyle bir şey olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı