Instagram Reels izlenme sayısı 0 gösteriyor

Umut198

Decapat
Selamlar direkt konuya gireyim ben. 1 hafta önce bir sayfa açtım 26 takipçi kadar geldim çoğunlukla reels videoları paylaşıyorum önceki reels videoları 30 40 izlendi ama artık yeni paylaştığım videolar 0 izlenme. Kendi yan hesabımdan izliyorum hala 0 ve 4-5 saattir böyle. Tekrar bir video paylastim ve durum hala ayni. Uygulamayı sildim yükledim ama düzelmedi ve sorun benimle alakali da değil. Kardeşimin telefonu da 0 izlenme gösteriyor. Sizce bu bir spam mi yoksa bug mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram algoritmasında yorum önemli diye biliyorum yorum sayısına önem gösterirseniz artış olur diye tahmin ediyorum ama bu bot atmayı aklınıza getirmeyin algoritmaya girelim derken hesabınızdan olmayın.😁

Instagram algoritmasında yorum önemli diye biliyorum yorum sayısına önem gösterirseniz artış olur diye tahmin ediyorum ama bu bot atmayı aklınıza getirmeyin algoritmaya girelim derken hesabınızdan
Evet biliyorum yorumların önemini ama sorun kesfete düşmemesi değil mesela 2 telefondanda izliyorum ama 1 saat beklesemde hala 0 izlenme diyor

Selamlar direkt konuya gireyim ben. 1 hafta önce bir sayfa açtım 26 takipçi kadar geldim çoğunlukla reels videoları paylaşıyorum önceki reels videoları 30 40 izlendi ama artık yeni paylaştığım videolar 0 izlenme. Kendi yan hesabımdan izliyorum hala 0 ve 4-5 saattir böyle. Tekrar bir video paylastim ve durum hala ayni. Uygulamayı sildim yükledim ama düzelmedi ve sorun benimle alakali da değil. Kardeşimin telefonu da 0 izlenme gösteriyor. Sizce bu bir spam mi yoksa bug mı?

Aynı sorunu yaşıyorum videolarım 20bin falan izlenirken şu an 0 ve 100 küsur beğenisi var reelsın nasıl düzelecek.

Bende benzer sorunu yaşıyorum. Erişimim 7 bin ama izlenme 1202 de kaldı beğeni geliyor, erişim artmaya devam ediyor ama izlenme sayısı asla 1 sayı bile artmıyor nasıl düzeltilir

Yeni konular

Geri
Yukarı