Instagram Reels videolarında ses iki defa geliyor

Eski telefonumda da aynı sorunu yaşıyordum telefon değiştirdim yine aynı problem. Her seferinde Reels'e ilk girdiğim zaman ilk videonun sesi 2 kez oynatılıyor. sonraki videoya geçip geri döndüğümde düzeliyor. uygulamayı silip yükledim, farkı sürümler indirdim sorun düzelmedi. Beta sürümleri dahi denedim ama yine aynı sonucu alıyorum. Cihazlar: Eski cihazım Samsung A5 2017 (Android 8.0) yeni: Samsung S20FE (Android 12.0)

Hocam Reels'i açın. 1 videonun altına inin tekrar 1. videoya gelin. Sorun gidiyor. Denedim oldu.

Hocam bunu biliyorum zaten de bu kalıcı bir çözüm değil.

Peki ya bu sorunu yaşayan buradaki herkes Samsung cihaz mı kullanıyor. Oppo ve Xiaomi kullanan yakınlarım bu sorunla karşılaşmadıklarını söylüyor da.

Evet denedim ve sorun çözülüyor fakat başka bir hesaptan Reels izlemek pek de keyifli değil açıkçası.
Sorun hesabınız ile alakalı o zaman, cihazlar ile alakalı bir durum yok. Bir hesapta olup da diğer hesapta o sorun olmuyorsa sorun hesapla alakalı oluyor. Instagram ile iletişime geçip mümkünse sorununuzu İngilizce anlatmaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı