Instagram Reels videolarının kalitesi düşüyor

asilaslan

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da Reels videosu yuklerken Reels'e koyduğum fotolarin netligi video olustuktan sonra düşüyor. Bunu nasıl duzeltebilirim?

Ayarlarında veri tasarrufu tarzında ayarlar açıksa onları kapatabilirsin. Tam hatırlamıyorum instagramda olup olmadığını ancak YouTube’da yükleme kalitesi ile ilgili de ayar vardı. Ona bakabilirsin varsa kapatırsın. Başka da bir yolu yok. :/

Dilersen Instagram modları örneğin Aero veya gbinsta mod ayarlarından Reels ve igtv yükleme kalitesini yükseltebilirsin. Yine de bu senin seçimin risk sana aittir fakat ben herhangi ban vs. yemedim.

Ve ya cihazında ya da Instagram ayarlarında veri tasarrufunu kapatabilirsin.

O ayar kapali yine de sorun ayni.

Android kullanıyorsan normal Instagram iPhone için tasarlanmış ve ayarlanmış bir uygulama. Ama genel olarak fotoğraf pikselini genişliğini vs Instagram'a göre ayarlarsan daha iyi sonuçlar elde edersin.

Fotograf ayarlarindan bakacağım degisen bir şey olacak mi diye.

Dilersen Instagram modları örneğin Aero veya gbinsta mod ayarlarından Reels ve igtv yükleme kalitesini yükseltebilirsin. Yine de bu senin seçimin risk sana aittir fakat ben herhangi ban vs. yemedim.

Ne gibi riski var ki ?

Ayarlarında veri tasarrufu tarzında ayarlar açıksa onları kapatabilirsin. Tam hatırlamıyorum Instagram'da olup olmadığını ancak YouTube'da yükleme kalitesi ile ilgili de ayar vardı. Ona bakabilirsin varsa kapatırsın. Başka da bir yolu yok. :/

Kapalo o ayarlar.

Android kullanıyorsan normal instagram iphone için tasarlanmış ve ayarlanmış bir uygulama. Ama genel olarak fotoğraf pikselini genişliğini vs instagram a göre ayarlarsan daha iyi sonuçlar elde edersin.
O eskidendi ya :) İnstagram ilk çıktığı zaman sadece iPhone için çıkmıştı Android’de yoktu ama üstünden tam 10 yıl geçti. Bu kadar sürede bu kadar da gelişmiş android telefonlar çıkmışken sanırım artık iPhone özelinde bir uygulama olma özelliğinden çıkmıştır :) Geliştiriciler aptal değil. Sahibinin de Mark olduğunu düşünürsek.

Yeni konular

Geri
Yukarı