Instagram reklam verirken "bir sorun oluştu" hatası

Byperest

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, içerik üreticisi Instagram hesabıma reklam vermeye çalışıyorum fakat tanıtımını yap butonuna bastıktan sonra "bizden kaynaklı bir sorun oluştu ve bu gönderinin tanıtımını şu anda yapamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar dene." çıkıyor ve iki gündür böyle. Google'layıp çözümlerin hepsini yaptım fakat çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, içerik üreticisi Instagram hesabıma reklam vermeye çalışıyorum fakat tanıtımını yap butonuna bastıktan sonra "bizden kaynaklı bir sorun oluştu ve bu gönderinin tanıtımını şu anda yapamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar dene." çıkıyor ve iki gündür böyle. Google'layıp çözümlerin hepsini yaptım fakat çözülmedi.
Merhaba aynı sorunu bir haftadır bende yaşıyorum siz çözebildiniz mi acaba problemi ?

Instagram'a Facebook bağlayın. Hesaplar merkezinde 1 Instagram 1 Facebook hesabı gözükünce 24 saat içinde düzeldi.

Merhaba, 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum. Dediğiniz gibi, Instagram'a Facebook bağladım. Ancak hesaplar merkezi. Dediğiniz şey Instagram'da mı acaba? Göremedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar,

Benim hesaplar merkezimde o şekilde görünüyor hem face baglı hem de Instagram ama sorun hala çözülmüş degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı