Instagram sıfırdan sayfa nasıl büyültülür?

• Konuyu başlatan itz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 90

itz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, felsefe ile ilgili videolar paylaşacağım bir Instagram sayfası açtım. Nasıl takipçi kasacağım? Videolarımın keşfette düşmesi için kaç takipçi gerekmekte? İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, felsefe ile ilgili videolar paylaşacağım bir Instagram sayfası açtım. Nasıl takipçi kasacağım? Videolarımın keşfette düşmesi için kaç takipçi gerekmekte? İyi akşamlar.

Orijinal ve kaliteli içerikler üreterek ve reklam yaptırarak çok çabuk büyütebilirsiniz. Keşfet olayı tamamen şans.

Yanlış bilgi verme.

Videoları yapay zeka ile seslendirerek seri üretime sok. Günde en az 10 tane gönderi paylaş. Gönderilerin altında veya arkasında araba videoları olsun. Çok hızlı bir şekilde izlenirsin ve büyütürsün.

Senin dediğinle anca motivasyon videocusu olursun :D

Ücretsiz takipçi veren siteler var LinkedIn de gördüm oralardan takipçi gönderebilirsin belki kendine. Beğenirsen sonra satın da alabilirsin bir incelemende fayda var. Ücretsiz takipçi gönderirsen burayı da günceller misin ben de denemek istiyorum :D LinkedIn linkini bırakıyorum En Ä°yi Ãcretsiz Instagram Takipçi Hilesi Siteleri bir de bu blog var buna da bakabilirsin Instagram Takipçi Arttırma Ve Hesap Büyütme Rehberi: Adım Adım Yol Haritası - Trend Sosyal Medya Haberleri Blogu - Sosyalify

Yeni konular

Geri
Yukarı