Instagram şifre değiştirme maili gelmiyor

Narissa23

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da şifre değiştirme maili gelmiyor. Hem bilgisayardan hem telefondan şifremi unuttum seçeneğine basıyorum. Başarıyla mail gönderildi diyor ama hiçbir yerde mail yok. Spam klasöründe falan da yok. Ne yapabilirim?

Eğer çok denediyseniz(birisi de sizin yerinize denemesi muhtemel). Biraz ara verin yenileme isteği için. Bende daha önce oldu Facebook üzerinde durumu, Türkiye VPN'i kullanarak çözmüştüm. Mail bana da gelmiyordu. Türkiye üzerinden VPN ile denediğimde oldu.

Eğer çok denediyseniz(birisi de sizin yerinize denemesi muhtemel). Biraz ara verin yenileme isteği için. Bende daha önce oldu Facebook üzerinde durumu, Türkiye VPN'i kullanarak çözmüştüm. Mail bana da gelmiyordu. Türkiye üzerinden VPN ile denediğimde oldu.

Birkaç kere denedim gelmedi vallahi. Ama Facebook'ta şifre yenilemeyi denediğimde hemen geldi. Instagram'da mı acaba bir sorun var şu an?

Birkaç kere denedim gelmedi vallahi. Ama Facebook'ta şifre yenilemeyi denediğimde hemen geldi. Instagram'da mı acaba bir sorun var şu an?
Instagram üzerinde bir sorun yok bazen bu şekilde bize mail gelmediği oluyor hesabın güvenliği açısından.

Tam olarak hatırlamıyorum fakat ben 1-2 gün sonra deneyip daha önce giriş yaptığım bir cihaz ve ip adresimi değiştirerek denemiştim.

Tam olarak hatırlamıyorum fakat ben 1-2 gün sonra deneyip daha önce giriş yaptığım bir cihaz ve IP adresimi değiştirerek denemiştim.

Şu an yine denedim gelmedi mail. Yarın tekrar deneyeyim.

Tam olarak hatırlamıyorum fakat ben 1-2 gün sonra deneyip daha önce giriş yaptığım bir cihaz ve IP adresimi değiştirerek denemiştim.

Sorunum hala devam ediyor maalesef. 1.5 gün oldu yaklaşık. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı