Instagram "Sıra dışı hareket saptandı" uyarısı

Emrescfb

Hectopat
Son günlerde başıma gelen bir olay, 2. kez az önce yaşadım. Ana sayfada gezinirken yorumların ve videoların yüklenmediğini fark ettim ve uygulamadan çıktım. 5-10 dakika sonra Instagram kendiliğinden telefon ekranıma bir mesaj çıkardı. Sıra dışı giriş tespit edildi, güvenliğin için şifreni değiştir gibisinden bir şey. Dediğim gibi dün ve bugün olmak üzere 2.kez başıma geldi. Sebebini bilen veya yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Sorun nedir?

büyük ihtimal virüs yemişsin trojen gibi iki aşamalı doğrulama aç ve şifreni filan değiştir e postanı değiştir e postalarının şifrelerini her şeyini değiştir
Virüs olduğunu sanmıyorum ya, başka herhangi bir sorunla karşılaşmadım şu ana kadar. Acaba instagram kaynaklı bir hata sorun falan olabilir mi?

Virüs demem senin anlaman için dostum arkadaşın dediği gibi biri hesabını çalmaya çalışmış olabilir bunu da trojan aracılığıyla yapmış olabilir o anlamda dedim. Yazdıklarımı yapmanda sana herhangi bir zarar gelmez sadece ekstra güvenlik önlemi almış olursun.

Geri
Yukarı