Instagram sneakers hesaplarından ayakkabı alınır mı?

okudum tek tek mesajlarınızı teşekkür ediyorum. Ama orjinali 3k parayı kıyıp 800e alsam mı diye çok kararsızım. Kuzenlerim de alacak baya gaza getiriyolar ve ayakkabı almam gerek cadde.ercan diye site var ig de ordan almayi düşünüyorum ucuz hem

okudum tek tek mesajlarınızı teşekkür ediyorum. Ama orjinali 3k parayı kıyıp 800e alsam mı diye çok kararsızım. Kuzenlerim de alacak baya gaza getiriyolar ve ayakkabı almam gerek cadde.ercan diye site var ig de ordan almayi düşünüyorum ucuz hem
Almayın hocam. Gerçekten hiç sağlıklı değil bunlar. 800 TL'ye orijinal Puma vs. bulunuyor ayrıca.

Okudum tek tek mesajlarınızı teşekkür ediyorum. Ama orijinali 3K parayı kıyıp 800e alsam mı diye çok kararsızım. Kuzenlerim de alacak bayağı gaza getirıyorlar ve ayakkabı almam gerek cadde. Ercan diye site var ig de oradan almayi düşünüyorum ucuz hem

Ustam ayak ortopedik sağlığını düşün. Orijinal ayakkabılar, bir süreden sonra ayağının şeklini alarak deforme olmaya başlar. Replika ayakkabılarda, genelde karton kullanıyorlar. Ciddiyim. İleride sorun yaşayabilirsiniz.

Geri
Yukarı