Instagram "@snow_bilgisayar"dan bilgisayar alınır mı?

Daha fazla  
Instagram'da @snow_bilgisayar diye bir sayfa var. Uygun fiyata sistem satıyor. Alınır mı? Ne kadar güvenilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'dan çekirdek dahi alınmaz. PC gibi pahalı şeyleri mutlaka muhatapi olacagin yerlerden almak gerekiyor.

Balıkesir'de bir bilgisayarcıymış dükkanı filan resimleri var. Sahibinden ve Instagram'dan da satış yapıyor. Yani bildiğimiz mahalle bilgisayarcısı gibi düşünün.

Alıp almamak size kalmış ama ben sosyal medyadan değil de direkt muhatap olmak isterdim.

Instagram'da @snow_bilgisayar diye bir sayfa var. Uygun fiyata sistem satıyor. Alınır mı? Ne kadar güvenilir?
Uygun fiyatlı sistem arıyorsan neden burada konu açmıyorsun? Arkadaşlar bütçe dahilinde uygun fiyatlı bir şeyler önerir.

Hocam birazcık ucuz diye değişik yerlerden alışveriş veriş yapmayın. Firmaların birinden alsanız sizin için daha iyi olur. Aldığınız yeri ilk defa duydum bileşenlerden biri arızalı gelse biz kontrol ettik sağlamdı diyebilirler. Uğraşırsınız sonra.

Hocam birazcık ucuz diye değişik yerlerden alışveriş veriş yapmayın. Firmaların birinden alsanız sizin için daha iyi olur. Aldığınız yeri ilk defa duydum bileşenlerden biri arızalı gelse biz kontrol ettik sağlamdı diyebilirler. Uğraşırsınız sonra.

Ayn öyle riske girmeye gerek yok ekran kartları 2 elmiş.

Geri
Yukarı