Instagram tanınmayan hesapları takip ediyor

Swoz

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Instagram'da tanımadığım hesaplar nasıl olduysa takibe alınmış. Giriş hareketlerine baktım hesaba giren yok. Nasıl oldu bu?

Merhaba arkadaşlar. Instagram'da tanımadığım hesaplar nasıl olduysa takibe alınmış. Giriş hareketlerine baktım hesaba giren yok. Nasıl oldu bu?
Ben de ondan korkuyordum. Meğerse biri kullanıcı adını değiştirip birine satıyor ve takipçisi de çok gözüküyor. Yanlış değilse bu şekilde düşünüyorum.

Ne zamandır kontrol etmiyorsunuz takip ettiklerinizi sayısı fazla değilse takip ettiğiniz hesaplar çalınıp değiştirilmiş olabilir sürekli kontrol etmiyorsanız fark etmeyebilirsiniz.

Instagram web sitesine giriş sağlayın. Uygulamalar ve websiteleri bölümünden bilmediğiniz siteleri/uygulamaları çıkartın. Sorun çözülecektir.
1669840363521.png

Herhangi bir bot takipçi kasma işlemine girdiniz?
Hayır denemedim bile.

3. Parti bir uygulamaya ınstagram yetkisi vermişsindir. Bot, izlenme vs. Veya daha farklı bir şeye.
Öyle bir uygulama denemiştim evet ondanmı olmuştur?

Ne zamandır kontrol etmiyorsunuz takip ettiklerinizi sayısı fazla değilse takip ettiğiniz hesaplar çalınıp değiştirilmiş olabilir sürekli kontrol etmiyorsanız fark etmeyebilirsiniz.
Anasayfama birden bire çıktı ben kabul etmemiştim ama istegi

Yeni konular

Geri
Yukarı