Instagram "Tekrar denemeden önce lütfen birkaç dakika bekle." hatası

charf

Centipat
Merhaba, mobilde hiç sorun olmamasına rağmen masaüstüne kendi profilim dahil hiçbir profile giriş yapamıyorum. Başka bir hesapla masaüstü tarayıcısından giriş yaptığımda sorun gözükmüyor. Instagram botu kullanıyordum bir anda böyle bir sorun ortaya çıktı geçici midir? Daha önce yaşayan ve çözümü bilen arkadaşlar varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, mobilde hiç sorun olmamasına rağmen masaüstüne kendi profilim dahil hiçbir profile giriş yapamıyorum. Başka bir hesapla masaüstü tarayıcısından giriş yaptığımda sorun gözükmüyor. Instagram botu kullanıyordum bir anda böyle bir sorun ortaya çıktı geçici midir? Daha önce yaşayan ve çözümü bilen arkadaşlar varsa aydınlatırsa çok sevinirim.
Şu anda ben de aynı sorunu yaşıyorum halledebildiniz mi?
Kanka halledebildin mi? Aynı sorunu yaşıyorum şuan.
Arkadaşlar halledebildiniz mi bende aynı sorunu yaşıyorum şuanda.

Son düzenleme:
Merhaba ayni sorunu dünden beri yaşamaya başladım çözüm bulabildiniz mi?
Şu anda ben de aynı sorunu yaşıyorum halledebildiniz mi?

Arkadaşlar halledebildiniz mi bende aynı sorunu yaşıyorum şuanda.
Sorunu çözebildiniz mi aynı sorun ben de de var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı