Instagram telefon numarası istiyor

Rehberi bağlamayı kapatarak numaranı ekleyebilirsin.

Sadece emin olmak istiyorum çünkü benim için çok önemli rehberi bağlamadan yaptım diyelim geri çıkrabilir miyim numarayı.

Telefondan Chrome'a giriniz, sağ üstteki kısma tıklayıp, "masaüstü sitesine dönüştür" tıklayınız işlemi yapınız.

Deneyip konuya döneceğim çok teşekkür ediyorum hocam.

Dediğiniz gibi yapayım bi yaptıktan sonra instagram ile ilgili hiç bir kalıntı kalmaz değil mi numarada

Kendi numaram ama ailem telefonumu arada kontrol ettiği için ve hesabım onlara gözükür diye korkuyorum sadece.

Yukarıda belirtildiği gibi ekleyip kaldırın o zaman ama şöyle bir durum var, halihazırda ailenizden birileri kullandığı Instagram hesabında kişileri senkronize ettiyse, siz instagrama dahil olunca onlara falanca Instagram'da diye bir bilgilendirme gidiyor mu bilmiyorum?

Dediğiniz gibi yapayım bi yaptıktan sonra instagram ile ilgili hiç bir kalıntı kalmaz değil mi numarada

Kendi numaram ama ailem telefonumu arada kontrol ettiği için ve hesabım onlara gözükür diye korkuyorum sadece.
Korkmayın sanmıyorum öyle olacağını, ayrıca gizlilik ayarlarında onunla ilgili şeyler vardır.

Yani hesap yeni olsa böyle olmuyor muydu

Yani şunu demek istiyorum, mesela benim rehberimdeki kişilerden biri Telegram hesabı alınca (telefon numaralarıyla) Telegram'a girince "XYZ'de Telegram'da" gibi bir bilgilendirme görüyorum Telegram kişilere girince.

Benzer bir durum varsa bu bilgilendirme Instagram'da da gidiyorsa yani ama bildiğimden yazmıyorum böyle bir durum olabilir mi diye yazıyorum.

Yani şunu demek istiyorum, mesela benim rehberimdeki kişilerden biri Telegram hesabı alınca (telefon numaralarıyla) Telegram'a girince "XYZ'de Telegram'da" gibi bir bilgilendirme görüyorum Telegram kişilere girince.

Benzer bir durum varsa bu bilgilendirme Instagram'da da gidiyorsa yani ama bildiğimden yazmıyorum böyle bir durum olabilir mi diye yazıyorum.
Evet öyle bir şey var fakat yeni bir hesap açmıyor, hesaba telefon numarası ekliyor. O dediğiniz yeni hesap açınca oluyor.

Evet öyle bir şey var fakat yeni bir hesap açmıyor, hesaba telefon numarası ekliyor. O dediğiniz yeni hesap açınca oluyor.

Cok teşekkür ediyorum arkadaşımın kullanmadığı telefon numarssını girdim sadece birkaç gün belirli ayarlara erişemezsiniz diypr o yüzden numarayı kaldıramıyorum yardımcı olduüunuz in sağ olun hocam.

Geri
Yukarı