Instagram telif hakkı sorun yaratır mı?

Hanlar hanı

Picopat
Daha fazla  
Bir klip yapıp Instagram yüklemiştim. Sonrasında video bazı ülkelerde engellenmiştir diyordu. Ben itiraz edip etmediğimi tam hatırlamıyorum(bilen kişiler itiraz süreci nasıl işliyor gösterebilirlerse belki hatırlayabilirim) Ama sonrasında videoyu silmiştim. Hatta geçen günlerde hesabı da sildim. İleride bir sıkıntı olur mu? Ayrıca olayın üstünden birkaç ay geçti olsa şimdiye kadar olur muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir klip yapıp Instagram yüklemiştim. Sonrasında video bazı ülkelerde engellenmiştir diyordu. Ben itiraz edip etmediğimi tam hatırlamıyorum(bilen kişiler itiraz süreci nasıl işliyor gösterebilirlerse belki hatırlayabilirim) ama sonrasında videoyu silmiştim. Hatta geçen günlerde hesabı da sildim. İleride bir sıkıntı olur mu? Ayrıca olayın üstünden birkaç ay geçti olsa şimdiye kadar olur muydu?

Eki Görüntüle 1110161

Vallahi olabilir ve dava acabilir ama emin olamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtiraz ediyorsunuz onlar da gözden geçirip ya yayına izin veriyorlar ya da kaldırıyorlar. Ben de yaşadım benzer durumu itiraz edince onayladılar.

İtiraz ede bastığımız da bizi herhangi bir sayfaya yönlendirmiyor mu? Yoksa direk itiraz gidiyor mu?
İtiraz ede bastığımız da bizi herhangi bir sayfaya yönlendirmiyor mu? Yoksa direk itiraz gidiyor mu?

Ayrıca ben videoyu kaldırmıştım. Kalkmış olan bir videonun kaldırılması için dava açmazlar değil mi?

Son düzenleme:
Yok dostum açmazlar ne korkmuşsun sen öyle ahaha. Rahat ol.

Ya bende bu bir psikolojik hastalık gibi bir şey sanırım böyle şeyleri çok kafama takıyorum sizin de kafanızı ağrıtmış oldum kusura bakmayın.
Yok dostum açmazlar ne korkmuşsun sen öyle ahaha. Rahat ol.

Peki hocam son bir soru daha gerçekten kafanızı ağrıtmış oluyorum ama son birkaç gündür bu aklımdan çıkmıyor. Gönderdiğimiz itiraz şirket tarafından mı yoksa Instagram tarafından mı inceleniyor ve o incelemenin sonucunda mı videonun kaldırılıp kaldırılmayacağına karar veriliyor? İnternette bunun ile ilgili hiçbir yazı bulamadım da. Vallahi sizi de yormuş oldum cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı