Instagram 'u' ile başlayan mail uzantısı

Ben de giremiyorum hesabıma bende de bu mail hesabı gözüküyor.

Ne yaptıysam kurtaramadım hesabı, herhangi bir siber saldırı mı mevcut acaba Instagram'da?

Yüksek ihtimalle. Banada "b*******0" isminde bir e-posta adresine link gönderdiğini söylüyor. Garip şeyler oluyor.
Sabah Ali Güngör'den daha detaylı haberlerini alırız hocam. Umarım geçici bir şeydir bu.

Benimki de aynı hatayı vererek kapandı. Giriş yapamıyorum hiçbir şekilde. Ben de mail ya da telefon numarasına yollatmak istediğimde güvenlik nedeniyle gönderilemedi diyor.

Uhh. Sanırım Instagram patlamış . Arkadaşın dediği gibi ilk mail olayı var eğer sizde duruyorsa her türlü geri alırsınız ki zaten genel bir olaysa her türlü hesabınızı verirler.

Iyi günler aynı durum bende de var dün geceden beri uğraşıyorum bu nedir ya?!
Bende de şifrenizi güvenlik acıdan değiştirdik dediler falan filan mail adresinize bagli link gonderdik dediler ama benim oyle bir mail adresim yok...
Bende de kullanıcı adım@u ile baslayan bir mail adresi? Buna bir çözüm bulan var mi lütfen bizede paylaşın!!!

Bu sabah aynı problemle uyandım, @u*** olan mail uzantısı 'user'lı bir şeyler olabilir. Instagrama mail attım. Umarım hesabımı kurtarabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…